Een tweede kind voor Lieke van Lexmond, een permanent reizend gezin, de column van Jan en meer. Dit zijn de vijf best gelezen artikelen van afgelopen week.
Puck (36) heeft het gevoel dat haar elfjarige zoon Abel een compleet vreemde voor haar is. Hij kan zo koud doen, vraagt nooit iets en als ze hem vastpakt verstijft hij.
Familiekiekjes op een parelwit strand, ontmoetingen met reuzenschildpadden en zinderende zomeravonden: de Amerikaanse familie Gee heeft het wel heel goed voor elkaar. Al sinds augustus 2015 zijn Garrett en Jessica permanent op reis met hun twee kinderen.
Kek Mama-columnist Mariëtte ging een weekend weg zonder kinderen. “Elf dingen die ze dacht. Zoals 5.: Wijn om half één ’s middags. Ik denk dat ik in de hemel ben.”
Goed nieuws in het nieuwe jaar: de kinderbijslag in 2026 gaat omhoog. En dat is fijn, want kinderen opvoeden wordt er niet goedkoper op. Daarom zetten we de bedragen voor je op een rij.
Wie dacht dat alle gezinnen in Een Huis Vol altijd even geliefd zijn, komt van een koude kermis thuis.Vooral de familie Bakhcha uit Amsterdam zorgt dit seizoen voor de nodige wrijving onder de kijkers. Waar ze vorig jaar nog positief werden ontvangen, lijkt de tolerantie nu op te raken. Sommige fans hopen zelfs stiekem dat […]
Voor kinderen een droom, voor ouders misschien wat minder: in de loop van de nacht en morgen wordt er zware sneeuwval verwacht, wat kan zorgen voor gladde wegen, slecht zicht en extra drukte op de weg.
Hoe weet je eigenlijk of je goed bent opgevoed? Voor sommigen zit dat in een veilig en liefdevol gevoel, voor anderen in zichtbare eigenschappen of gedrag. Wat vaak wordt onderschat, is hoe veel je hobby’s hierover kunnen zeggen.
De eerste schooldag van 2026 begon met sneeuw, ijs en code oranje. Veel scholen moesten daardoor maatregelen nemen. Maar mogen scholen zomaar besluiten om leerlingen sneeuwvrij te geven?