Het kan een flink drama zijn, die logeerpartijtjes in huis. Maar ja, het is zó leuk voor de kinderen. Yvonne en Lina kunnen erover meepraten: logeer-drama’s.
Lees verder onder de advertentie
Is dat melk dan?
Yvonne (38), moeder van Johnny (8) en Suze (4):
“Mats, het vriendje van Johnny had lactoseintolerantie. Of wij daar rekening mee wilden houden tijdens het nachtje logeren, anders zou hij volgens zijn moeder gaan spugen. Volgens haar wist Mats prima wat hij wel of niet mocht, ze waarschuwde slechts voor de zekerheid.
Meer aanmoediging had ik niet nodig. Kotsende kinderen, zeker andermans kinderen, trek ik echt niet. Ik screende elk etiket op de aanwezigheid van melk of bestanddelen daarvan tot achter de komma. We aten groenteburgers omdat hij die goed kon verdragen en ik kocht zuivelloze chips, voor ’s avonds bij de film.
Lees verder onder de advertentie
De nacht ging prima: de jongens hadden het beregezellig en de logeerpartij was een succes. Maar ’s morgens om zeven uur werd ik met een ijselijke gil wakker gemaakt: Màààm, Mats heeft gespuugd! Mijn hele keukenvloer, tafel en stoelen zaten onder een zurig ruikende bruine smurrie. Ik ging bijna zelf over mijn nek.
Wat bleek, de heren hadden zichzelf een glas chocomel ingeschonken. Hoe kon dat nu? Mats wist toch zo goed dat hij geen melk mocht? ‘Oh’, zei het slachtoffer sip. Nee, hij wist echt niet dat er ook mélk zat in chocolademelk.”
“Na een logeerpartij kwam zoon Andi ’s ochtends om elf uur thuis, stapte met kleding en al in bed en sliep door tot vijf uur. Hij was kapot. Het logeerpartijtje met acht jongens was te gezellig geweest en had de hele nacht geduurd. Vervolgens was hij ’s avonds niet moe en kostte het bijna het hele weekend zijn ritme weer op te pakken. Zowel wij als hij waren volledig ontregeld.”
Carice van Houten speelt voor het eerst in zeven jaar weer in een speelfilm: A Family. In de film staat de impact van een scheiding op kinderen centraal, een thema dat haar persoonlijk raakt.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Hanne (31) haar vraagstuk. Kan ze haar twee kinderen in de bakfiets laten zitten als ze de supermarkt in glipt voor een snelle boodschap?
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..