December één groot feest? Zeker, al slaan we sommige evenementen met liefde even over.
Lees verder onder de advertentie
Stef (44): “Het schijnt dat een vader van school ooit zo gek was geworden van alle verplichte hapjes die gemaakt moesten worden dat hij besloot het anders aan te pakken en zijn zoon Sem (8) een airfryer en twee zakken borrelhappen mee te geven als bijdrage. Het verhaal is episch, elk jaar in december krijgen we het weer te horen. Jammer alleen dat dit nooit traditie is geworden, want man, wat scheelt dat veel gedoe, zeg.”
Lees verder onder de advertentie
Je zult zien hoe leuk
Mischa (42): “Voor Storms eerste kerstdiner op school, toen hij 4 was, had ik hem ervan overtuigd verkleed te gaan als kerstman, hoe leuk was dat?
Bleek dat hij de enige was in een opzichtige outfit. De rest van de klas was netjes gekleed met stikje, gilet, overhemd, nette jurkjes, noem maar op. Daarbij was de kerstmanmuts niet helemaal in vorm en dachten zijn klasgenoten dat hij als kabouter verkleed was!
“Bleek dat hij de enige was in een opzichtige outfit”
Storm was natuurlijk boos, en het jaar erop zat hij keurig in gilet aan tafel. Ik had als moeder geen idee hoe het er op school aan toe ging en wat precies de bedoeling was. Inmiddels weet ik wel beter.”
Eva (35): “De ouders moeten altijd iets maken voor het kerstdiner op school. De kinderen pakken een bal uit de boom, daarop staat wat de ouders moeten maken.
In Bobs (5) klas kreeg ik de opdracht voor rauwkost, dus had ik op Pinterest een leuke kerstboom van komkommerschijfjes gezien. Leek me te doen, ik zou weleens even laten zien hoe je simpel eten mooi kan presenteren. Eenmaal op school aangekomen, was de boom totaal ingezakt.
“Ik zou weleens even laten zien hoe je simpel eten mooi kan presenteren”
Mijn andere zoon Koen (9) had tegen juf opgeschept dat ik de lekkerste wafels kon bakken, dus die moest ik in alle drukte ook nog even maken. De keuken finaal ontploft. Het erge: de kinderen vonden mijn wafels niet lekker en hadden toch liever voorverpakte wafels uit de supermarkt – dus al mijn wafels waren overgebleven. Een ingezakte kerstboom en een stapel wafels: dat was het resultaat van mijn inzet.
Lees verder onder de advertentie
Het jaar daarop had mijn man een verrassing voor me: hij had meteen de bal gepakt waarop ‘ketchup en mayo’ stond. Lekker makkelijk haha!”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Sinds de verhuizing naar Spanje heeft de familie Jelies allesbehalve stilgezeten. Inmiddels wonen ze alweer bijna drie jaar in Pinoso, waar ze hun leven opnieuw hebben opgebouwd. Naast het genieten van het Spaanse leven zijn ze ook druk bezig met een nieuw project: een eigen winkel.
Het superpopulaire programma Een Huis Vol is terug met een emigratiespecial. Daarin zien we hoe de familie Jelies en de familie Kraan hun geluk zoeken in het buitenland. Janneke en Johan Jelies verhuizen daarbij met hun negen kinderen naar Spanje.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Sophie (42), samen met […]
Lange tijd bleef er onduidelijkheid over een incident waarover verschillende verhalen rondgingen. Nu vertelt Marieke Elsinga zelf wat er precies gebeurde tijdens het auto-ongeluk, waardoor ze tijdelijk niet op de radio te horen was.
Het Spaanse avontuur van de familie Jelies blijft nieuwe hoofdstukken opleveren. Terwijl het gezin druk bezig is met het leven onder de Spaanse zon, werden ze deze week zelfs twee keer verrast.
Soms zit achter een ogenschijnlijk vanzelfsprekend gezinsverhaal een traject waarbij veel meer komt kijken dan je van buiten ziet. André Hazes deelt in zijn podcast openhartig hoe de komst van zijn zoon Dré niet vanzelf ging, maar het resultaat was van een bewust medisch traject dat hij samen met Monique Westenberg doorliep.