Jan Dulles en zijn vriendin Caroline maakten vorige week bekend dat ze in verwachting zijn van hun derde kindje. Vandaag deelt de zanger dat ze een meisje verwachten.
Lees verder onder de advertentie
Jan Dulles maakt met een poederkanon met roze rook bekend dat hij en Caroline ouders worden van een dochter. ‘Het wordt een meisje…’, schrijft de zanger bij de post.
Hij en Caroline vertelden eerder dat ze ondanks het prachtige nieuws, een gemengd gevoel bij de zwangerschap hebben. ‘Het blijft dubbel, dat beseffen we. Maar we zijn blij dat we nu eindelijk ook weer iets mogen vieren. We zijn zo dankbaar dat dit ons mag overkomen’, liet hij weten tegenover de Telegraaf.
‘Na het overlijden van Donna hadden we wel snel een gevoel dat we opnieuw ouders wilden worden. Dat is het enige wat ons weer een beetje positief kan maken. Het vervangt natuurlijk niet het verdriet en het is ook geen oplossing daarvoor, maar het verzacht wel.’
Onder de feestelijke post regent het felicitaties. ‘Ik huil van blijdschap lieverds’, reageert Samantha Steenwijk.
Voor drukke gezinnen is een zorgeloze vakantie goud waard. Lorna koos daarom voor een volledig georganiseerde vakantie: wensenlijstje inleveren, koffers pakken en gáán. Maar hoe zorgvuldig ook geregeld, kwam er toch een verrassing om de hoek kijken die ze niet had zien aankomen…
Je hoopt dat je kind nooit gepest wordt. Maar ook niet dat het je eigen kind is die pest. Deze vader vertelt over precies zo’n situatie met zijn 11-jarige zoon. En zijn aanpak is er eentje waar veel ouders wat van kunnen leren.
Een vakantie in een luxe huis in Portugal, op loopafstand van het strand: het klinkt als een droom. Voor Sophie, alleenstaande moeder van twee kinderen, werd het dat ook. Alleen eindigde die droom nét even anders dan ze had gedacht toen er een rekening op de mat viel.
Toen Rianne (29) voor het eerst van haar vriendengroep moeder werd, had ze niet verwacht dat dit zo’n grote impact zou hebben op de band met haar hechte groep vriendinnen. Toch is de vriendschap drastisch veranderd.