Altijd fijn om je maand met een kakelverse horoscoop te beginnen. Daarom vertellen wij je maandelijks wat de sterren voor je in petto hebben op het gebied van geld, gezin en geluk.
Lees verder onder de advertentie
Steenbok (22 december – 20 januari)
De meivakantie levert sowieso veel gezellige momenten op met je kinderen, maar het grootste deel van de maand kan een feestje worden als je de juiste keuzes maakt. Tot 21 mei is de opdracht om zoveel mogelijk te genieten en te ontspannen, want daarna gaat het tempo omhoog en wordt er weer veel van je verwacht.
Lees verder onder de advertentie
Focus op je gezin
Focus je de eerste weken op je gezin/huis en familie. Je zelfvertrouwen is uitstekend en je staat te popelen om te werken aan je doelen. Dat kan van alles zijn: je financiën, je baan, je gezondheid. Doorzettingsvermogen is je niet vreemd, dus je mag rekenen op succes. Jij geniet altijd van nieuwe uitdagingen en dat is nu niet anders. Je zit in een opwindende flow!
De liefde houdt er helaas een ander tempo op na en verloopt wat minder dan je lief is. Jullie zitten nu niet op dezelfde golflengte en dat veroorzaakt soms irritaties. Je hoeft echt niet alles binnen te houden, maar uit je kritiek voorzichtig. Het scheelt gewoon echt veel gekibbel.
Deborah (30) is samen met haar man en moeder van twee zoons Jake (4) en Cody (2). Ze schrijft over het moederschap, verlies en herstel na haar postnatale depressie. Je kunt haar ook volgen op Instagram.
Waarom gaan sommige kinderen moeiteloos hun eigen weg, terwijl anderen zich snel laten meeslepen door de mening van de groep? Vaak heeft dat minder te maken met karakter dan met lessen die iemand al vroeg in het leven heeft meegekregen.
Wanneer er wordt gesproken over ouders en videogames, gaat het meestal over schermtijdregels, leeftijdsgrenzen of ouders die meekijken terwijl hun kinderen spelen. Maar een grote groep gamers blijft vaak buiten beeld: ouders die zelf gamen.
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (1). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.
De term ‘narcist’ wordt tegenwoordig te pas en te onpas gebruikt. Op sociale media krijgt vrijwel iedereen die egoïstisch, arrogant of manipulatief overkomt al snel dat label opgeplakt.