Helene van Santen is hoofdredacteur van Kek Mama. Ze woont samen met Navin en hun zoontjes Milo en Oliver.
Lees verder onder de advertentie
Gelukkig nieuwjaar! Het moet wel een prachtig jaar gaan worden, want – laten we eerlijk zijn – veel beroerder dan 2020 kan haast niet. Toch? Toen ik nog geen kinderen had, maakte ik aan het begin van elk jaar een lijstje met goede voornemens. Daar stonden altijd voorspelbare dingen op als: meer sporten, minder snoepen.
Lees verder onder de advertentie
Uiteindelijk hielp zo’n lijstje nooit echt, want een jaar later had ik weer exact dezelfde doelen. En toch was ik er op 1 januari opnieuw van overtuigd: dít jaar zou ik écht meer gaan bewegen en de verleiding weerstaan die chocolade heet. Wat ik vervolgens weer slechts een paar maanden volhield.
Nu ik moeder ben, lach ik om zulke lijstjes. Meer sporten? Vanwege mijn chronische slaapgebrek heb ik daar echt geen zin in en bovendien geen tijd voor. Ik ren de hele dag achter mijn tweejarige tweeling aan, wat me gelukkig ook de nodige lichaamsbeweging oplevert.
Ik probeer gezond te eten, maar kan enorm genieten van een reep chocolade als ik ’s avonds op de bank een film zit te kijken. En als ik de lievelingsgerechten van mijn kinderen klaarmaak, pasta met kaas of vissticks met aardappeltjes (inderdaad, lekker koolhydraatrijk), dan eet ik gewoon met ze mee. Dan maar geen maat 34.
Lees verder onder de advertentie
Als er íets is wat ik het afgelopen jaar heb geleerd, dan is het wel: het belangrijkste is dat je gezond en gelukkig bent. Dat is echt het enige wat telt en dat zijn dus nog de enige goede voornemens die ik heb. Maak er een mooi jaar van!
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Ze is er nog niet, maar ze is nu al onderwerp van gesprek: de eerste achterkleindochter van Patricia Paay. Terwijl de familie zich opmaakt voor nieuw leven, klinkt er ook realisme door bij dochter Christina Curry.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]