Betrapt worden tijdens de seks, daar zit niemand op te wachten. Maar het levert wel grappige verhalen op, waar anderen dan weer om kunnen lachen. Dan is het in ieder geval niet voor niks.
Lees verder onder de advertentie
Niets gezien
Manja (39): “Onze nieuwbouwwoning werd pas eind oktober opgeleverd en ons oude huis was al per 1 april verkocht. Er zat niets anders op dan zes maanden bij mijn schoonouders in te trekken. Onze twee zoons kregen de zolder, mijn man en ik mijn schoonmoeders naaikamertje. Op zich prima, maar mijn schoonmoeder moest in het begin echt wennen dat ze moest kloppen als ze een naald en draad nodig had.
Lees verder onder de advertentie
Op een van de eerste zondagochtenden dat we daar logeerden en ik net mijn man oraal bevredigde, moest ze schijnbaar snel wat knopen hebben. Gehaast zwaaide mijn schoonmoeder de deur open, om die net zo vlot weer dicht te klappen. We hebben er nooit met een woord over gesproken dat ze ons betrapt heeft.”
Anuska (34): “Tijdens het familieweekend kregen wij mijn 86-jarige oma in onze bungalow toebedeeld. Na een paar uur wildwaterzwemfestijn deden onze kinderen een dutje en mijn vriend en ik besloten ons even terug te trekken voor een kleine wip. Kon best, dachten we. Oma keek de The bold and the beautiful op standje 36 en was stokdoof.
Lees verder onder de advertentie
Dat haar gehoorapparaat het beter deed dan we hadden ingeschat, bleek toen we na een halfuur helemaal bezweet uit de slaapkamer kwamen. Met een grote grijns zei oma: ‘Zo, jullie waren lekker bezig!’ En bij het zien van onze beschaamde gezichten: ‘Ah joh, ik ben ook jong geweest hoor.’”
Mariëlle raakte na twee zoons onverwacht zwanger van de derde, die meteen ook een vierde bleek. Je leest haar verhaal hier.
Het is de baby zelf niet aan te rekenen, maar zo’n pasgeborene haalt wel je hele leven overhoop, inclusief je vriendschappen. Welke het overleven en welke sneuvelen, dat is van tevoren niet te voorspellen. Dat weet journalist Laurien als geen ander.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Kerst: het feest van lichtjes, liefde… en chaos. Dat wij moeders alle kerstballen hoog moeten houden wisten we natuurlijk al, maar soms zouden we dat wel even anders willen.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Soms komt financiële schade niet door verkeerde keuzes of pure pech, maar door – jawel – je eigen kind. Dat ontdekte Julie (29) toen ze het roze glittertasje van haar 3-jarige peuter opende.