Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk zijn in verwachting van een jongetje en de geboorte komt steeds dichterbij. In een gesprek met RTL Boulevard onthult Kaj Gorgels hoe ze aan de naam zijn gekomen.
Lees verder onder de advertentie
Tijdens een gesprek over mogelijke babynamen was er één jongensnaam die er voor mij echt ‘heel sterk’ uitsprong.” Hoewel zijn vriendin in het begin haar twijfels had over de naam, veranderde dit toen ze ontdekten dat ze een zoon verwachtten. “Ik vroeg haar: weet je het nu zeker? En haar reactie was: ‘Ik voel het eigenlijk toch wel.’”
Lees verder onder de advertentie
Onwerkelijk
Met nog maar twee maanden te gaan tot de uitgerekende datum, bereidt het koppel zich voor op hun nieuwe avontuur als ouders. Voor Kaj (32) blijft het idee van vaderschap enigszins abstract. “Het voelt nog steeds onwerkelijk, maar ik denk dat het besef pas echt komt zodra ik mijn zoontje in mijn armen kan houden,” legt hij uit.
Aan de andere kant, is Jessie Jazz Vuijk volledig bezig met de voorbereidingen voor de bevalling. Ze begint namelijk nu wel echt te voelen dat het bijna zover is. Ook vertelt Kaj dat het zwaarder begint te worden en dat ze sneller moe is.
Lees verder onder de advertentie
Jessie onthulde eerder op Instagram Stories hoe ze zichzelf onderdompelt in alle beschikbare kennis over het bevallingsproces. “Ik probeer mij zo goed mogelijk voor te bereiden,” schreef ze. “Het is fascinerend om te ontdekken hoe geweldig het hele bevallingsproces in elkaar zit.” Aan Kek Mama vertelde Jessie dat ze ook écht zin heeft in de bevalling. “Als er een manier is om als vrouw je eigen kracht te ervaren… is dat wel met bevallen. Ik verheug me enorm op dat avontuur.”
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Toen Rosie een baby was, vond ik uiteten gaan best een uitdaging. Nu ze twee is, valt het nog niet altijd mee. En dat heeft niet alleen met het kind te maken.
We bereiden ons maandenlang voor op dé grote dag: de bevalling. Bevalplan? Check. Pufcursus? Check. Maar van presentatrice Shelly Sterk mogen we ons best vaker focussen op de periode ná de geboorte, het herstel: “Je lichaam is de volgende dag echt niet klaar voor een wandeling van tien kilometer achter de kinderwagen.”
Lekker afkoelen in de zee of het zwembad staat garant voor dikke pret, maar soms ook voor dikke tranen – van het lachen of van het huilen.Ze iets laten zien, dat lukteMelissa (37): “Ik zou mijn kinderen weleens even wat laten zien. Parmantig stapte ik op de hoogste duikplank van het zwembad en met een […]