Verschrikkelijk nieuws voor Cristiano Ronaldo en zijn vriendin Georgina Rodríguez: hun pasgeboren zoontje is overleden. Zijn tweelingzusje kwam gezond ter wereld.
Lees verder onder de advertentie
Dat maakt het stel vandaag bekend op social media.
De grootste pijn
“Met het grootste verdriet moeten we mededelen dat ons zoontje is overleden”, schrijven ze. “Dit is de grootste pijn die je als ouders kunt voelen. Alleen de geboorte van onze dochter geeft ons kracht om dit moment met enige hoop en geluk te beleven. We willen de artsen en verpleegkundigen bedanken voor hun zorg en steun. We zijn kapot van dit verlies en vragen om privacy in deze moeilijke tijd. Onze baby, je bent onze engel. We houden voor altijd van je.”
Lees verder onder de advertentie
Kinderen van Cristiano
Het stel maakte in oktober vorig jaar bekend in verwachting te zijn van een tweeling. Vier jaar eerder kreeg Cristiano met Georgina een dochter: Alana. De voetballer is ook vader van de tweeling Ava en Mateo (4) en Cristiano Junior (11).
Goed nieuws in het nieuwe jaar: de kinderbijslag in 2026 gaat omhoog. En dat is fijn, want kinderen opvoeden wordt er niet goedkoper op. Daarom zetten we de bedragen voor je op een rij.
Nederland is wakker geworden onder een dikke laag sneeuw en je kinderen staan al met hun neus tegen het raam geplakt. Want sneeuw = magie. Sneeuw = buitenspelen. Sneeuw = NU.
Hoe weet je eigenlijk of je goed bent opgevoed? Voor sommigen zit dat in een veilig en liefdevol gevoel, voor anderen in zichtbare eigenschappen of gedrag. Wat vaak wordt onderschat, is hoe veel je hobby’s hierover kunnen zeggen.
Niet alleen de kinderbijslag gaat omhoog in 2026, ook het kindgebonden budget wordt verhoogd. Deze toeslag is bedoeld als extra tegemoetkoming in de kosten voor je kinderen.
“Je krijgt er zoveel voor terug”, zeggen we vaak met sarcasme. Maar voor de gezinnen uit de populaire televisieserie Een Huis Vol klopt die uitspraak eigenlijk best aardig. De kinderbijslag die zij jaarlijks op hun rekening bijgeschreven krijgen is niet mis.