Kijkers in tranen door optreden Laetitia Gerards in Beste Zangers: ‘Mama’s zijn superhelden!’

beste zangers Laetitia Gerards Beeld: AVROTROS
Melanie Borgman
Melanie Borgman
Leestijd: 2 minuten

In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.

Lees verder onder de advertentie

Bente vertelde openhartig over de moeilijke periode na de scheiding van haar ouders, toen ze vijftien was. “De band met mijn moeder was ingewikkeld. Maar ik heb haar vergeven, want ze ís mijn moeder. En nu gaat het heel goed”, zei ze zichtbaar geëmotioneerd.

Op repeat

Voor Laetitia, die onlangs moeder is, was dit herkenbaar op een heel eigen manier. Ze deelde een intiem moment: “De eerste keer dat ik Bente’s liedje hoorde zat ik met mijn vriend en onze baby in de auto, onderweg naar onze eerste vakantie. Toen kwam ‘Mama, ik kan het zelf’ voorbij. Het raakte me meteen, ik zette het op repeat. De tekst klopt gewoon.” Hoewel de band met haar eigen moeder anders is, benadrukte ze dat de boodschap universeel is. “Nu ik zelf mama ben, begrijp ik dingen zoveel meer.”

Lees verder onder de advertentie

Tranen in Beste Zangers

De emotie werd Bente te veel toen ze een fragment terugzag waarin ze haar moeder toezingt. En toen was het Laetitia’s beurt om datzelfde nummer te zingen. Met tranen in haar ogen zette ze een prachtig, breekbaar optreden neer. De groep hield het niet droog en ook thuis grepen kijkers naar de tissues.

Lees verder onder de advertentie

Op de Instagrampagina van Beste Zangers, onder een fragment van het optreden, stromen de reacties binnen: persoonlijke verhalen, herinneringen aan moeders en heel veel liefde en dankbaarheid. “Een waterval aan tranen”, deelt een volger onder de video van Beste Zangers. Ook Leatitia reageert onder de video en herinnert de kijkers aan een belangrijke boodschap: “En voor de oplettende luisteraar: ‘Mama’s zijn superhelden!’

Bekijk hieronder een fragment van het optreden uit Beste Zangers

Beste Zangers zie je elke zaterdag om 20.30 uur op NPO 1.

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail