Zangeres Numidia wil dolgraag kinderen: ‘Liefst een heel leger’

Numidia Beeld: Instagram
Redactie Kek Mama
Redactie Kek Mama
Leestijd: 2 minuten

Numidia is druk aan de weg aan het timmeren als zangeres, maar dat betekent niet dat haar kinderwens op een laag pitje staat. Numidia zou dolgraag ‘een heel leger’ aan kinderen krijgen.

Lees verder onder de advertentie

In een interview met Weekend vertelt de zangeres openhartig over haar toekomstplannen. Zo lijkt het haar geweldig om een groot gezin te hebben.
“Ik ben enig kind, dus ik wil graag veel kinderen. Dat lijkt me echt heel leuk.”

Zelfde visie

Ook hoopt ze uiteindelijk met haar partner in het huwelijksbootje te stappen. “Ik ben Marokkaans, dus dat zit in mijn religie als moslim, maar ook in mijn cultuur als Marokkaanse. Wij pakken uit, hè, met bruiloften! Dus dat moet bij mij ook gebeuren.”

Haar partner ziet het ook helemaal zitten. “Ja, we denken er hetzelfde over. Daarom is hij mijn partner, anders had het niet gewerkt, denk ik. Ja, dat was zeker een voorwaarde. Ik heb nog wel meer voorwaarden gesteld, haha! Nee hoor, grapje!”

‘Eenzelfde soort mens’

Numidia kan zich ook geen betere vader voor haar toekomstige kinderen wensen. “Wij hebben dezelfde normen en waarden, we zijn allebei religieus, hij begrijpt mijn cultuur goed en dat is fijn. Hij denkt hetzelfde als ik, we zijn eenzelfde soort mens eigenlijk.”

Dionne Stax eerlijk over balans tussen moederschap en rouw: ‘Ik weet niet hoe ik daarmee om moet gaan’

Bron: Weekend

Voeg ons toe als voorkeursbron
Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail