Moeder zijn is prachtig, maar ook overweldigend. En daar mogen we best wat vaker om lachen, maar ook over klagen. Van ongemakkelijke speelafspraakje tot (on)gezonde schooltraktaties: in Meer dan Moeder, de nieuwste podcast van Kek Mama, hoor je het allemaal.
Lees verder onder de advertentie
In Meer dan Moeder nemen hoofdredacteur Lisa van den Akker (moeder van vier) en chef-redacteur Heather Serry (moeder van twee) je elke week mee in alles wat het moederschap intens, maar ook hilarisch maakt. Open, ongefilterd en met de nodige zelfspot bespreken ze wat veel vrouwen wel voelen, maar lang niet altijd uitspreken.
Lees verder onder de advertentie
Je nieuwe mom friends
De podcast is speciaal voor alle voor vrouwen die moeder zijn, maar ook vriendin, partner, collega, dromer en twijfelaar. Want nee, je bent echt niet de enige die de wasmachine opnieuw aanzet, omdat je vergeten bent de was eruit te halen of de politie aan de deur hebt gehad vanwege een ‘verdachte situatie’. Lisa en Heather, jouw nieuwe mom friends, delen alles met je.
In elke aflevering komen vaste rubrieken voorbij, alsof je kletst met twee vriendinnen aan de keukentafel. Met rubrieken als Chat Mama’s, Kek’s Klaagmuur, Wat zit er in jouw winkelmandje? en Leg het ons eens uit zorgen Lisa en Heather elke aflevering voor herkenning, relativering en een momentje voor jezelf.
Lees verder onder de advertentie
Maar dat is nog niet alles: elke aflevering wordt afgesloten met een korte mini-meditatie, zodat je na het beluisteren van de podcast helemaal zen verder kunt met de dag.
Wekelijks te beluisteren
Elke donderdag om 16.00 uur verschijnt er een nieuwe aflevering van Meer dan Moeder op Spotify en Apple Podcasts. En psst.. je hoeft niet te wachten, want er staan al een heleboel afleveringen voor je klaar. Dus negeer die wasmand en zet je koptelefoon op. Veel luisterplezier!
Na een pittige periode met ziekenhuisopnames, mentale dips en een kinderwens die even op pauze staat, probeert Amy Rose, bekend van Winter Vok Liefde, vooral weer te vertrouwen op haar eigen lichaam en gevoel. En dat doet ze stap voor stap.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Marije (39) haar dilemma. Haar 12-jarige zoon wil dolgraag op boksen, maar zelf krijgt ze het al benauwd bij het idee van deze sport.
Emigreren naar Amerika, dat is Marjoleins droom. Haar man ziet het echter totaal niet zitten. ‘Het afvoerputje van de wereld’, noemt hij het. Daar wil je je kinderen toch niet groot brengen?
Moeder van een peuter, en nog steeds chronisch reislustig. Nu haar relatie voorbij is, stapt freelance redacteur Lianne Kooistra met haar dochter in een camper om voor lange tijd door Europa te trekken. Onderweg zoeken ze een nieuw ritme, nieuwe plekken en af en toe een speeltuin. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke […]