Feestelijk nieuws! KekMama.nl is genomineerd voor de populairste website van het jaar 2023 in de ‘Lifestyle, Home & Living’. Zo’n nominatie is fijn, winnen natuurlijk nog véél fijner. En dat kunnen we, net als in 2019, alleen met jouw hulp!
Lees verder onder de advertentie
Help jij ons ook nu weer aan de winst?
Douze points
Stem dan via deze link, geef ons zoveel mogelijk sterren en maak zelf ook kans op fantastische prijzen. Denk aan een Playstation 5, een Ninja Creami (ijsmachine) of Skydive? Te gek toch? Of zoals Olof uit B&B Vol Liefde zou zeggen: ‘Niks mis mee!’ Dus snel stemmen en wie weet scoor je één van die prachtige prijzen!
Lees verder onder de advertentie
De Website van het Jaar-verkiezing is de jaarlijkse online publieksprijs voor de beste en populairste websites in Nederland. Stemmen kan tot 20 oktober.
Vroeger dacht ik dat kinderen vooral schattig waren. Met een beetje knutselen en koekjes bakken kwam je vast een heel eind (ha ha ha). Dus riep ik altijd dat ik een rijke vent aan de haak zou slaan, kinderen zou krijgen en huisvrouw zou worden.
Nathalie (35) is alleenstaand moeder van twee kinderen (7 en 5) en werkt sinds vijftien jaar bij de Haagse politie. Eerst als agent op straat, nu loopt ze stage als brigadier bij de recherche.
Maartje (48) is getrouwd en moeder van twee kinderen (13 en 10). Ze werkt als traumachirurg voor het mobiel medisch team van het Amsterdam UMC, waaronder de traumahelikopter.
Professionaliteit, dat wil je uitstralen als je je op de werkvloer begeeft, maar die kan soms verraderlijk glad zijn. En daar lig je dan, languit op die vloer. Met je professionaliteit.
Wat als je wordt uitgenodigd voor een kerstdiner, en dan onverwacht een rekening gepresenteerd krijgt? Het overkwam Eva (33) en ze weet niet wat ze ermee aan moet.
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.