Kaj Gorgels staat op de Negenmaandenbeurs met zijn prentenboek Carlos de Gekko en vertelt daar aan RTL Boulevard hoe het vaderschap bevalt.
Lees verder onder de advertentie
Vier maanden geleden werden Kaj Gorgels en zijn Jessie Jazz ouders van de kleine Xavier en dat was best even wennen. Jessie schreef daar eerder over: “Op sommige dagen gaat het fantastisch, maar afgelopen twee dagen weinig slaap en zware gevoelens’. Ik moet mijn weg vinden in deze nieuwe wereld. Ik merk dat mijn ‘mind’ denkt: ‘Jeetje, mensen zullen nu wel gek worden van die babypraat’. Of: ‘Straks moet je wel weer gewoon werken en aanstaan.”
Lees verder onder de advertentie
Xaviers typetjes
Papa Kaj staat nu op de Negenmaandenbeurs om zijn prentenboek te signeren, “als je me dat twee jaar geleden had gezegd, had ik je keihard uitgelachen”, en geeft een update over het iets minder kersverse ouderschap: “Ik vind het nu iets leuker worden rond de vierde maand, omdat je nu echt connectie begint te krijgen. Je ziet dat hij echt dingen oppakt, dat ‘ie kan lachen. Misschien gaat ‘ie ook wel typetjes doen, grapt Kaj, want hij maakt af en toe hele rare gezichtjes. “Hij is echt een kopie van mij, dat is wel heel grappig.”
Lees verder onder de advertentie
Altijd dichtbij
It takes a village… zeggen ze en gelukkig is er familie altijd dichtbij. “We hebben het geluk dat mijn schoonmoeder en Jessies moeder al op Ibiza woont. Mijn moeder is met pensioen gegaan toen wij naar Ibiza verhuisden, dus zij heeft best veel vrije tijd. Voor veel mensen is Ibiza geen straf om even langs te komen.”
Kek MamaEditie 1 van 2024, liefde en seks, ligt nu in de winkel. Wil je dat de glossy altijd als eerste bij jou op je deurmat valt?Abonneer je dan nu voor slechts €29,95 per jaar.
Met een sleutelbos in de hand en een hoofd vol plannen begint voor de familie Blom een nieuw hoofdstuk. In Een huis vol zien we hoe het gezin zich opmaakt voor een verhuizing die allesbehalve rustig verloopt.
Droom jij stiekem al van zon, zee en quality time met je gezin, maar voelt het plannen van een familievakantie vooral als veel geregel en keuzestress? Voor Marlot (36) was dat lange tijd herkenbaar, tot ze Eliza was here ontdekte en met haar gezin vakantie vierde op het Griekse Zakynthos. Wij spraken Marlot over haar […]
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Eén dertiger, twee landen, drietalige baby en nog veel meer ambities. Anne-Mieke schrijft in haar columns over haar dilemma’s en ontdekkingen, nu ze net moeder is geworden van haar eerste kindje en tegelijkertijd naar een nieuw land vertrekt.
Laurie (38) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (7) en Otis (3). Sinds vorig jaar woont ze met haar gezin in Kaapstad. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen van het emigreren met twee jonge kinderen, het leven in Zuid-Afrika en de hoogtepunten en worstelingen van het ouderschap.