Jaimie Vaes schrijft in haar column voor Grazia openhartig over de pittige periode waar ze doorheen gaat.
Lees verder onder de advertentie
Veel mensen hebben een bepaald beeld bij het leven van Jaimie Vaes, denken dat het allemaal ‘glitz en glam’ is, maar ze zit in een periode die ze heel pittig vindt. ‘Ik heb ook momenten dat de dagen wat grijzer zijn, dat ik het emotioneel zwaar heb met Lío en ’s nachts in mijn bed lig te huilen, omdat ik het even allemaal niet meer overzie.’
Lees verder onder de advertentie
Alleen
Jaimie doet het al tweeënhalf jaar alleen. Haar vader woont op Bali, haar moeder en stiefvader in Den Haag en met andere opa en oma (de ouders van Jorik, Lil Kleine) is er geen contact. ‘En dan zeggen mensen: ‘Ja, je hebt toch een nanny?’ maar uiteindelijk ben je toch gewoon een alleenstaande moeder, die fulltime met haar kind is.’
“En dan zeggen mensen: ‘Ja, je hebt toch een nanny?’ maar uiteindelijk ben je toch gewoon een alleenstaande moeder”
Lees verder onder de advertentie
Beste voor je kind
Jaimie kijkt nu of Lío een plekje bij stichting de Droombaan zou kunnen krijgen. ‘Een soort voorschool voor kinderen met speciale behoeftes zoals Lío, die daar een duwtje in de rug krijgen qua spraak, communicatie en sociale vaardigheden.’ Dat betekent dat Jaimie weer terug zal moeten verhuizen naar Amsterdam. ‘Tuurlijk doe je dat als ouder, je wilt het beste voor je kind’ schrijft ze, maar lastig vindt ze het wel. Ze laat weten in haar column ‘echt niet de hele tijd schouderklopjes te hoeven krijgen’, maar dat ‘een beetje steun als single moeder’ wel fijn zou zijn.
Toch kijkt ze positief naar de toekomst waarin ze ook weer de ruimte ziet voor de vader van haar zoon. ‘Ik hoop oprecht dat er een betere verdeling met Lío’s vader komt, want die liefde voor zijn zoon heeft hij ongetwijfeld ook heel veel. Het zou zo fijn zijn als het over een tijdje niet meer alleen op mij aankomt. En ik ook weer wat meer Jaimie kan zijn!’
Lees verder onder de advertentie
In de extra dikke special van Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Estavana Polman en Rafael van der Vaart zijn inmiddels ruim tien jaar samen. Dat betekent niet dat het er thuis altijd even gezellig aan toegaat. Estavana vertelt openhartig dat ze soms flink discussiëren, maar één ding staat voor haar buiten kijf: de liefde overheerst.
Toen we de naam van onze zoon bekendmaakten, waren mijn ouders niet bepaald enthousiast. Vooral de buitenlandse uitspraak vonden ze maar overdreven. Ik dacht dat ze er vanzelf aan zouden wennen. Inmiddels is mijn zoon vier en spreken opa en oma zijn naam nog steeds anders uit.
Mijn dochter van zeven maakt overal vriendjes. Op vakantie hoeft ze maar vijf minuten bij een zwembad te staan en ze heeft alweer iemand gevonden om mee te spelen. Op onze camping in Frankrijk viel haar oog alleen op een jongetje dat juist helemaal niet zo’n behoefte leek te hebben aan contact. Toch bleef ze […]
Officieel krijg je bij Albert Heijn bij iedere 15 euro aan boodschappen een Diskey. Onofficieel heeft deze moeder van twee inmiddels haar eigen spaarsysteem ontwikkeld. En ja, daar krijgt ze iedere keer weer klamme handjes van.
Voor de familie van Ben Saunders is een ontzettend moeilijke periode aangebroken. Zijn verloofde Janita Engels, zoon en bonusdochter hebben woensdagavond voor het eerst zelf gereageerd op zijn overlijden.