Prachtig nieuws voor Gina Rodriguez, bekend van de serie Jane the Virgin: ze is in verwachting van haar eerste kindje. Dat maakt de actrice bekend op haar verjaardag.
Lees verder onder de advertentie
‘Deze verjaardag is anders’, schrijft Gina bij een emotioneel filmpje, waarin ze samen met haar man Joe LoCicero te zien is. Aan het eind heeft de actrice een positieve zwangerschapstest in haar hand. De twee trouwden in 2019.
Jane the Virgin
De kans is groot dat je Gina kent uit de populaire serie Jane te Virgin, waarin ze een vrouw speelt die per ongeluk zwanger raakt door een fout van een gynaecoloog. In 2019 verscheen het laatste seizoen. Gina was ook te zien in films als Someone Great en Awake.
Lees elke maand de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste tips voor jou en je kids. Abonneer je nu op Kek Mama en krijg tot 45% korting.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Drie keer per week een uur zitten wachten tijdens de turnles, Renske kan wel iets leukers bedenken om te doen. Maar juist toen ze het die ene keer niet deed, ging het finaal mis.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.