In december 2021 werden dochter Ziggy en dochter Bobby Lou geboren, zoon Elias werd in mei 2022 geboren. De zanger is verloofd met de moeder van Elias, Anouk. Hij deelt regelmatig schattige kiekjes van de kleine Elias. In LINDA. vertelt hij aan Hedy d’Ancona (86) hoe het met zijn dochters zit.
Lees verder onder de advertentie
“Ik zou je alles willen vertellen, zo zit ik in elkaar. Maar voor het eerst in mijn leven moet ik rekening houden met anderen. De moeders van mijn dochters willen niet in de media en dat respecteer ik. Ik heb nu dus te maken met drie vrouwen met verschillende achtergronden die allemaal andere ideeën hebben over het leven en de toekomst. Waardoor ik mijn dochters minder zie dan mijn zoon. Of eigenlijk: ik zie ze momenteel helemaal niet. En dat vind ik heel moeilijk.”
Een vader in hun leven
De zanger vindt het belangrijk dat zijn kinderen opgroeien met een vader in hun leven. “Ik vind het superbelangrijk dat ze allemaal opgroeien met een vader met wie ze een goede band hebben. Dus ik wil daar serieus werk van maken, alleen liggen er nog een aantal obstakels die we uit de weg moeten ruimen.”
Lees verder onder de advertentie
Douwe werkt er in ieder geval hard voor, vertelt hij. Hij heeft geen rock-’n-roll-leven meer en is een aanwezige vader voor zijn zoon, Elias. “Ik ben me er heel erg bewust van dat ik niet meer voor mezelf leef. Hoewel dat het extra schrijnend maakt dat ik er momenteel niet voor de meiden ben.”
Het liefst zou hij ook met alle vrouwen én kinderen onder één dak wonen. “Als het aan mij ligt, woont iedereen bij elkaar ja. Ik wil gewoon heel graag mijn kinderen bij me hebben.”
Van gymtassen inpakken tot zwemlessen plannen, van BSO-schema’s tot traktaties regelen: het loopt allemaal via jouw hoofd. En nu blijkt uit onderzoek dat al die mentale to-do’s niet alleen jouw brein bezetten — maar ook je relatie beschadigen.
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.
De bevalling: sommigen zien er als een berg tegenop, anderen krijgen een spirituele awakening tijdens de geboorte van hun kind. Hoe dan ook: het is altijd een verhaal op zich, wat moeders maar al te graag delen. Bij voorkeur met veel details. Deze week het bevallingsverhaal van Floor (29).