Baby Shark, doo doo doo: ken je ‘m nog? Het kinderliedje was een paar jaar geleden een enorme hit (en zat vervolgens maandenlang in je hoofd). Goed nieuws voor de liefhebbers, want volgend jaar komt er een heuse Baby Shark-film.
Lees verder onder de advertentie
Dat maakt filmproducent Paramount bekend.
Traditionele bioscoopfilm
Het is niet de eerste keer dat het animatiefiguurtje op het witte doek verschijnt, want vorig jaar was Baby Shark’s Grote Show, een één uur durende serie, in de bioscoop te zien. De nieuwe Baby Shark-film – die in 2023 verschijnt – belooft een traditionele bioscoopfilm van normale lengte te worden. Tja, je moet er maar zin in hebben.
Voor wie de Baby Shark-hype gemist heeft – bijna onmogelijk, want het YouTube-filmpje is ruim 10 miljard (!) keer bekeken – delen we het liedje hieronder.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Monique Westenberg (48) laat op Instagram zien hoe een ochtendroutine met zoon Dré (9) eruit ziet. Één ding is zeker: zonder deze gewoonte gaat Dré niet de deur niet.
Opvoeden draait niet alleen om regels, grenzen en dagelijkse routines. Vaak zijn het juist de eenvoudige uitspraken van ouders die jarenlang blijven hangen. Zinnen die je vroeger misschien met een zucht aanhoorde, maar die later ineens verrassend veel waarheid blijken te bevatten.
Met drie jonge kinderen in huis is tijd met z’n tweeën soms een zeldzaam goed. Dus een onverwacht momentje samen is meer dan gewenst. Alleen reken je dan niet op publiek.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.