Chantal Janzen en haar zoontje Bobby gingen samen een nachtje weg. Moeder en zoon quality time. Op Instagram doet ze verslag van hun minivakantie.
Lees verder onder de advertentie
Tussen de drukte van de feestdagen door, ging Chantal er even tussenuit. En niet alleen, maar met haar ‘blonde geluksboom’, zoals ze haar zesjarige zoontje Bobby liefkozend noemt.
Moeder en zoon gingen een nachtje richting Den Haag. “Dat is altijd zo gezellig, even weg zo 1 op 1. We gingen onder andere naar het Circustheater, naar Frozen. We gingen ook nog naar ‘n loeidruk, maar voor hem leuk, Lego ding en naar ‘n arcade hal, waar ik totaal overprikkeld naar buiten rolde en ik erna het liefst 24 uur in een geluidsdichte kamer wilde gaan zitten. Maar hé, hij vond t prachtig en daar ging het deze dag om”, vertelt Chantal op Instagram.
Lees verder onder de advertentie
Bij een weekendje weg hoort ook álles eten wat je maar wil. “We aten èn pizza èn friet èn ijs en taart, dus allesbehalve gezond maar dat kon er ook nog wel bij na de kerstdagen.” In een video bundelt ze de mooiste momenten. Zo zoet!
De musicalster heeft met volle teugen genoten. “Het allerleukste aan zo’n uitje met je kind is het samen kletsen, proberen de dingen door zijn ogen te bekijken (lukte niet bij de arcade hal) en zijn bevindingen te horen.”
De presentatrice sluit af met een wens voor iedereen: “Merry kerstvakantie nog lieve mensen. Maak er nog wat goeds van deze laatste dagen van 2024.”
Suzes oudste zoon mag sinds kort zelfstandig van school naar huis, maar komt de laatste tijd steeds laat uit school. Als ze op een middag besluit te kijken waar hij blijft, ontdekt ze de reden voor zijn dagelijkse vertraging.
Natuurlijk hoop je dat je kind later een beetje aardig is voor de mensen om zich heen. Dat-ie iemand helpt die valt, niet voordringt bij de bakker en ooit uit zichzelf zijn broer of zus een koekje aanbiedt. Dat laatste is misschien wat ambitieus. Maar hoe leer je een kind eigenlijk om vriendelijk en empathisch […]
Kinderen hebben niet veel nodig om zich urenlang te vermaken. Geef ze een lege doos en ze bouwen een huis. Een oude deken wordt een tent, een pollepel een microfoon en een wc-rolletje is binnen drie seconden een verrekijker. En soms hebben ze aan een zolder genoeg.
Erica’s dochter heeft een half jaar verkering met een jongen die ze tijdens de vakantie heeft ontmoet. Ze zijn allebei vijftien en stapelgek op elkaar. Alleen woont hij anderhalf uur verderop. Daarom wil ze bij hem blijven slapen. Erica vindt dat prima, maar haar man denkt daar héél anders over.
Lady Gaga en haar verloofde Michael Polansky hebben hun eerste kind verwelkomd, werd vorige week bekend. Nu blijkt dat ze al maanden geleden is bevallen.
Een broek, spijkerrok of gewone jurk? Lou (7) bedankt ervoor. Marloes’ dochter weigert gewone kleding aan te trekken. Als het aan haar ligt, vertrekt ze iedere ochtend in een prinsessenjurk naar school.