Zanger Bilal Wahib onthult geslacht eerste baby: ‘Ik heb een klein scoopje voor jullie’

bilal wahib Beeld: Instagram @sophiekeizer
Maaike van Eijk
Maaike van Eijk
Leestijd: 2 minuten

Zanger Bilal Wahib schoof aan in de Middagshow van SLAM! bij Patrick Wolda, Erik-Jan Rosendahl en Julia Maan om zijn nieuwe single Roulette te promoten. Maar als je leven ineens nog spannender wordt, is het lastig om alleen over muziek te praten.

Lees verder onder de advertentie

Toen Wolda hem feliciteerde met alles wat er speelt (nieuwe muziek, een huwelijk op komst en een baby) kon Bilal zich niet meer inhouden.

Bilal Wahib onthult geslacht baby

“Ik heb een klein scoopje voor jullie. Want het is een jongetje! Ik wist het al, maar ik dacht: ik ga het nu gewoon zeggen. Ik kan niet zo goed dingen achterhouden.” Samen met zijn verloofde Sophie Keizer verwacht hij dus een zoontje.

Nuchter

Over zijn toekomstige rol als vader blijft hij lekker nuchter. Geen zweverige speeches, gewoon recht voor z’n raap: hij denkt dat het wel goedkomt. “Ik word denk ik wel een leuke vader. Al mijn neefjes en nichtjes houden echt van mij: ik ben die lieve oom. Dus ik denk dat het wel goed gaat komen.”

Opvoedstijl

Maar vergis je niet: naast die ‘lieve oom’ zit er ook een duidelijke opvoedstijl achter. “Mijn kind mag sowieso niet onbeleefd zijn. Je moet met u praten tegen mensen die ouder zijn en respect hebben.”

Eerder sprak Bilal Wahib al over zijn kinderwens met verloofde Sophie Keijzer. Je leest het hier.

Beluister onze nieuwste podcast-aflevering hieronder!

Bron: SLAM!

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail