Wie al rode vlekken in z’n nek krijgt bij het woord ‘kinderverjaardag’, kan Jet van Nieuwkerk op haar blote knietjes danken. Zij zorgt ervoor dat de grootste stressfactor getackeld is, namelijk de traktaties. Plaatjes om te zien, niet moeilijk om te maken en ook nog eens niet te versmaden.
Lees verder onder de advertentie
Alle creabea’s verzamelen! Deze pizzaslangen kun je heel goed de avond van tevoren maken en dan bewaren in de ijskast (in vershoudfolie) om de volgende dag uit te delen. Sterker: ik vind koude pizza héérlijk!
Dit heb je nodig
Voor 10 pizzaslangen
1 rol pizzadeeg
1 rode paprika
5 zwarte olijven zonder pit
1 el olijfolie
1 tl oregano
100 g geraspte kaas
Bakpapier
Zo maak je het
Verwarm de oven voor op 220 graden en bekleed een bakplaat met bakpapier.
Verdeel het deeg in 10 gelijke bolletjes en rol van elk stukje deeg een kronkelende slang.
Snijd van de rode paprika 10 tongetjes. Maak van de olijven 20 oogjes.
Leg de slangen op de bakplaat en versier de kopjes met oogjes en sissende tongetjes.
Bestrijk de pizzaslangen met olijfolie en bestrooi met oregano en geraspte kaas. Bak 10 minuten af in de oven.
Dit recept komt uit het boek OP! Traktaties van Jet van Nieuwkerk. Dit recept stond eerder in Kek Mama Special 3 Modern (Happy) Family.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Romy* tijdens het optuigen van de kerstboom.
Bianca (31) is communicatieadviseur en woont samen met partner Pascal (35) en zoon Floris (2). Met zijn drieën vormen zij een levendig gezin waar zelden iemand stil zit óf zijn mond houdt. In haar eerlijke en herkenbare columns schrijft Bianca over hun gezellige en drukke leven, met alle chaos en liefde die daarbij hoort.
Astma bij kinderen is dus veel meer dan ‘pech in de familie’. Uit een grote studie van het Emma Kinderziekenhuis van Amsterdam UMC blijkt namelijk dat ook je woonplek en thuissituatie een flinke vinger in de pap hebben. Zo wonen kinderen met ernstig astma vaker in een huurhuis, groeien ze op in gezinnen met een […]