Hoe krijgen die kleine mormels dat toch voor elkaar, dat ze maximaal effect weten te sorteren wanneer hun moeder drie seconden de kamer uit is. Elsa weet er het fijne van.
Lees verder onder de advertentie
Elsa (28), moeder van Azazel (2):
“In paniek en met mijn armen vol boodschappen rende ik de woonkamer binnen. Ik was net bezig alles op te ruimen in de keuken toen ik zo’n vreemd geluid hoorde. Een soort whack.
Ineens bedacht ik dat het raam openstond omdat het zo warm was. Azazel keek graag uit het raam naar de langsrazende auto’s en bus en ik vreesde dat hij in die paar luttele seconden ergens op was geklommen en uit het raam gekukeld. We wonen op de derde verdieping. Maar toen ik binnenrende, stond hij met zijn hand vol speelgoed in de aanslag om het uit het raam te gooien.
‘Waag het niet het te doen!’ schreeuwde ik nog. Maar hij keek me recht in mijn ogen en smeet toen de hele set houten gereedschapsset van Little Dutch weg, zo in de vijver onder de flat.
“‘Waag het niet het te doen!’ schreeuwde ik nog”
Lees verder onder de advertentie
Ik was woedend. Ik zette hem in zijn eetstoel, schakelde de buurman in als oppas en probeerde met een bezem de spullen er weer uit te vissen. Azazel had echter een geweldige keuze gemaakt: in de vijver dreef alleen het duurste en moeilijkst te vinden speelgoed.”
Dit artikel staat in Kek Mama 04-2022.Meer Kek Mama? Neem nu een abonnement en profiteer van leuke aanbiedingen!
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]