Een zwembad in de tuin hoeft niet gigagroot te zijn. Met een klein badje heeft je kind minstens zoveel plezier én het scheelt in je portemonnee. Voor deze zwembadjes betaal je minder dan twee tientjes.
Lees verder onder de advertentie
Waterpret met Nijntje
Voor 16 euro heb je al een leuk, rond bad waarin je samen met Nijntje uren kunt spetteren.
Je koopt ‘m hier
Lees verder onder de advertentie
Lekker kleurrijk
Voor de prijs hoef je het niet te laten: dit ronde zwembad in het groen, roze en geel heb je al voor 10 euro in de tuin staan.
Bestel ‘m hier
De zee in je achtertuin? Dat kan met dit leuke opblaasbare bad. Op de rand staan allerlei leuke vissen en andere waterdieren. Mocht je kind er net iets te enthousiast vanaf roetsjen; er zit een reparatiesetje bij.
Dit bad bestel je hier.
Lees verder onder de advertentie
Paddenstoel
Kinderen mogen niet te lang in de zon zitten en je moet ze smeren, insmeren en nóg eens insmeren. En bij de hele kleintjes moet je extra opletten, want hun huid is nog teer.
Met dit paddenstoel-badje kan hij heerlijk het water in en hoef je je geen zorgen te maken dat hij snel verbrandt, want het badje is voorzien van een handig zonnedakje.
Bestel het badje hier.
Lees verder onder de advertentie
De weg op
Nou ja, in gedachten dan. In dit Cars kinderbad haalt je kind zeker de honderd kilometer per uur.
Bestel ‘m hier.
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Als ouder heb je al genoeg om je zorgen over te maken. Maar er is een nieuwe, zorgwekkende trend onder tieners waar je misschien nog niet van gehoord hebt: dusting.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Vaderdag zou een dag van plezier, gezelligheid en samenzijn moeten zijn. In plaats daarvan is Vaderdag voor Janine en haar kinderen sinds vorig jaar juist een nare dag.