Met dit Philips Avent pakket ben je helemaal klaar voor je newborn. Het pakket bestaat uit de nieuwste babyfoon met extra beveiligde verbinding, waarbij je ook via smartphone naar kleintje kan kijken. Een nieuwe flessenlijn waarbij de speen enkel melk doorlaat als het kindje ook werkelijk drinkt en een dubbele elektrische borstkolf waarbij je meer kolft in minder tijd!
Lees verder onder de advertentie
Inhoud pakket:
1. Philips Avent Connected Beeldbabyfoon: met extra beveiligde verbinding, werkt ook via de smartphone 2. Philips Natural response flessenlijn: de speen laat alleen melk door als je kind drinkt, net als aan de borst. 3. Philips Avent dubbele elektrische oplaadbare borstkolf: uitgerust met een kussen dat de borst stimuleert, zodat melk wordt afgekolfd zoals een baby drinkt. En dat gaat sneller.
*Door je aan te melden met je gegevens ga je ermee akkoord dat familyblend (Kek Mama en Mamaplaats) en Philips je een dosis humor, smeuïge verhalen en fijne tips in je inbox bezorgen (je kunt je altijd en gemakkelijk weer uitschrijven). Winnaars krijgen uiterlijk 1 december bericht.
Dit artikel is geschreven in samenwerking met de Philips.
Relatie uit, huis leeg, camper volgeladen. Lianne Kooistra (42) trekt de komende tijd met dochter Keetje (3) door Europa. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke leven op vier wielen. Je kunt haar avonturen ook volgen op Instagram.
Denk je aan een gezonde zwangerschap, dan denk je waarschijnlijk meteen aan de moeder. Stoppen met roken en alcohol, gezond eten, genoeg rust: alle adviezen lijken op haar gericht. Maar dat beeld klopt niet meer, blijkt uit een nieuwe Britse studie.
Opgroeien met een beroemde broer klinkt misschien als een groot backstagefeest, maar de realiteit is vaak net even anders. Monique Smit (36) vertelt daar openhartig over in de podcast De Bevers geven zich bloot.
Ben je op zoek naar een te leuke eyecatcher voor in de kinderkamer? Dan hebben wij dé musthave gespot: een opblaasbare poef in de vorm van Nijntje. En je scoort ‘m ook nog eens voor een leuke prijs.
Femke is een boysmom en dat zal ze weten ook. Haar jongens zitten altijd onder de blauwe plekken en krassen, kleding is geregeld stuk en en wordt gestoeid alsof hun leven ervan afhangt.
Opgroeien zonder Google, zonder appjes van je moeder (“Waar ben je?!”) en zonder dat er meteen een volwassene insprong als het lastig werd, het voelt inmiddels bijna nostalgisch. Toch zit er in die ogenschijnlijk simpele jeugd iets waar we nu massaal naar terugverlangen. Want juist in het zelf uitzoeken, aanklooien en soms keihard falen groeide […]