Van trampolinepark tot subtropisch zwembad: deze uitjes zijn ideaal voor als het regent tijdens Koningsdag – of als je een keer iets anders wilt dan een vrijmarkt afstruinen.
Lees verder onder de advertentie
Vier Koningsdag in het klein
Altijd leuk: een miniatuurpark bezoeken. In Rotterdam heb je Miniworld, waar een dag 24 minuten duurt. Iedere minuut wordt het donkerder en op een gegeven moment gaan de lichtjes in de stad aan. Met Koningsdag is de boel nog eens extra versierd met oranje vlaggetjes, auto’s en tenten.
Schiet je tegenstander uit het spel
Even geen vrijmarkten afstruinen, je kind laten schminken of nog meer speelgoed kopen, maar iets heel anders: HandboogTag. Het is een variant op het spel trefbal en Paintball, maar dan minder ruig. Je moet met handbogen en pijlen zo snel mogelijk vijf schijven uit de target schieten. Daarbij kun je jouw tegenstander ook uit het spel schieten. Trommel wel even wat familie of vrienden op, want dit spel speel je vanaf tien personen.
Lees verder onder de advertentie
Word lekker moe in een trampolinepark
Eén bonk energie, die kinderen. Ga naar een indoor trampolinepark en ze zijn aan het eind van de dag lekker moe. Wij hebben hier de leukste trampolineparken in Nederland op een rij gezet.
Zwembaden en kinderen, altijd een goeie combi. Van tig glijbanen en wildwaterbanen tot fijne pierenbadjes: hier vind je de allerleukste kindvriendelijke binnenzwembaden op een rij.
Organiseer een vrijmarkt thuis
Geen zin om de deur uit te gaan? Organiseer dan je eigen mini-vrijmarkt met oude spullen van je kind. Nodig je familie en vrienden uit en heb je gegarandeerd een topdag.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Patricia van Liemt is radiopresentator, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.
December is de maand van lichtjes, gezelligheid en collectieve teleurstelling over het kerstpakket. Tenminste, dat blijkt uit het Instagram-algoritme waarin ik beland ben.