Zoek je een leuke stedentrip, maar wil je niet te lang reizen? Ga eens naar Antwerpen: hartstikke veel te doen voor kinderen en fijne lunchplekken in overvloed. Bekijk dit lijstje maar.
Lees verder onder de advertentie
Park West
Oké, net buiten Antwerpen, maar een die zeker niet mag ontbreken in dit lijstje. Op het terras vind je namelijk een heerlijke speeltuin. Zo is je kind uren zoet en kan jij genieten van de fantastische menukaart.
Lees verder onder de advertentie
De Burgerij
Komt deze spot je bekend voor? Kan kloppen, want De Burgerij heeft ook vestigingen in Nederland. Je krijgt er de lekkerste burgers (ook in kindermaat), wraps en salades. De speelhoek bevindt zich achter glas – handig als je kind graag herrie maakt.
Een voetbalveld, bos, zandbak, trampoline, prachtige speeltuin, fijne binnenspeelruimte en dan is er ook qua eten ongelofelijk veel te kiezen: wat wil je nog meer?
Lees verder onder de advertentie
De Melkerij
Dit restaurant ligt midden in het groen, maar de grootste troef: een enorme speeltuin voor de deur. En een kinderkaart met goede lunchgerechten voor je kind.
Lees verder onder de advertentie
Bardin
Als je je ergens thuis voelt, dan is het hier wel. De inrichting is om verliefd op te worden en met mooi weer kijk je ook in de tuin je ogen uit. Voor kinderen is er een schommel en speciaal kinderontbijt- en lunch.
Als werk onverwacht roet in het ouderschap gooit, moet je soms creatief zijn. Zo ook Carolien, die last-minute een oppas moest regelen voor haar dochter Saartje. Haar vriendin Melia bood hulp aan — met als resultaat een middag die niemand snel zou vergeten.
We kennen haar allemaal. Die ene moeder die haar halve inboedel inpakt alsof ze op wereldreis gaat in plaats van een weekje vakantie naar de camping in Frankrijk.
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (0). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.
De zomervakantie: zes weken vol quality time, ijsjes, knutselprojecten en gezellige uitjes. In theorie. En voor sommige moeders pakt het ook vast zo uit…