Vanaf je twaalfde elke maand ongesteld worden, kinderen ‘nemen’ en na je vijftigste met een paar opvliegers de overgang door? Voor de meeste vrouwen ziet de realiteit er heel anders uit. En daar wordt nog te weinig over gesproken, vindt Libresse.
Lees verder onder de advertentie
Daarom lanceert het merk een bijzondere campagne: #baarmoederverhalen.
De confronterende campagnevideo laat emotionele en soms moeilijke momenten zien: van miskramen tot (on)gewenste kinderloosheid, endometriose en de menopauze. Libresse hoopt met #baarmoederverhalen bij te dragen aan een begripvolle wereld waarin vrouwen zich vrij voelen om deze emoties en ervaringen te bespreken. En nooit te zwijgen uit angst, onzekerheid of schaamte.
Lees verder onder de advertentie
Wil jij ook jouw baarmoederverhaal delen? Dat kan hier.
Carola de Koning (46) werkte als leerkracht en kindercoach en specialiseerde zich in stress bij kinderen. Nu is ze onderwijsdeskundige bij Wijzer over de Basisschool en ontwikkelt zij samen met haar team nieuwe leermiddelen. Ze is expert in toetsstress rondom toetsen van IEP, Leerling in beeld (Cito) en de Doorstroomtoets. In haar columns neemt ze […]
Sommige dingen kan je als moeder prima mee wegkomen, maar als vader is dat soms net even anders. Dat werd Jeanette pijnlijk duidelijk, toen haar man bijna in elkaar geslagen werd.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Jorinde is al jaren gelukkig getrouwd met Kevin, maar sinds haar oudste zoon op school zit, ziet ze haar ex weer dagelijks. En dat levert toch wat verwarrende gevoelens op.
Buitenspelen is gezond: het stimuleert de fysieke ontwikkeling en draagt bij aan het mentaal welzijn van kinderen. Toch zijn er verschillende factoren die Nederlandse kinderen ervan weerhouden om vaker naar buiten te gaan, zo blijkt uit onderzoek van Jantje Beton en branchevereniging Spelen & Bewegen.
Eindelijk was daar hét moment voor Joy en Daní: de gender reveal! Het stel verwacht binnenkort hun eerste kindje, maar worden het roze of blauwe muisjes voor het geliefde B&B Vol Liefde-koppel?