Eén ding is zeker: moeder Adrian Wood is niet op haar best tijdens de feestdagen. In een Facebookpost maakt ze dat allesbehalve subtiel duidelijk.
Lees verder onder de advertentie
‘Ik stort bijna in elkaar, zoals de Toren van Pisa’, schrijft ze.
‘Ondeugende elfjes’
En zo gaat Adrian nog wel even door: ‘Terwijl jullie doen alsof jullie kinderen ‘ondeugende elfjes’ zijn, zou ik de naam van mijn kinderen wel op voodoo-poppen kunnen schrijven. En terwijl iedereen er zo fris en mooi uitziet, zit ik vast in de auto bij een fastfoodketen omdat ik geen beha, geen schoenen en m’n moederpyjama draag. Jullie bakken verse lekkernijen terwijl ik nadenk over de smaak van mijn slush puppy. Hoe deed mijn moeder dit toch vroeger? Ik kan me niet herinneren dat ze zó uitgeput was.’
Adrian maakt zich zo druk om kerst dat ze zowat verlamd is. ‘Waar moet ik in vredesnaam alle cadeaus verstoppen? Die sneaky kinderen van mij zijn een soort CIA. Moeders die zeggen ‘helemaal klaar te zijn’ voor kerst? Onzin. Ik heb mentale support nodig voor mijn oppervlakkigheid. En ik zie eruit als Cruella de Vil.’
Voor veel vrouwen is een zwangerschap een periode vol blijdschap, spanning en verwachting. Maar voor Jennifer Hoffman kwam daar ook iets anders bij kijken: het gevoel dat ze zich moest verantwoorden voor haar leeftijd.
Een bakfiets aanschaffen is één ding. Er vervolgens ook nog mee op vakantie gaan met twee jonge kinderen vraagt om een flinke dosis vertrouwen. Frederique deed het. En kwam verrassend enthousiast terug.
Werkende moeders krijgen anno 2026 alle vrijheid, zeggen we graag in Nederland. Maar volgens presentator en schrijver Lisa Loeb is er nog behoorlijk wat sprake van schijnvrijheid.
Fans van Een huis vol kunnen hun hart waarschijnlijk weer ophalen, want de kans is groot dat het populaire NPO-programma in de zomer van 2026 terugkeert op televisie.
Een paar maanden geleden was het nog afwachten hoe de nieuwe liefdessituatie van André Hazes eruit zou gaan zien binnen zijn gezin, maar inmiddels lijkt alles op z’n plek te vallen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Wendy, die door het mooie Moederdagcadeau wat haar man haar gaf wist dat ze wilde scheiden.