Babynieuws, daar wordt iedereen toch vrolijk van? Nou, niet iedereen, want de vader van Pauline reageerde botter dan ze ooit had verwacht.
Lees verder onder de advertentie
Pauline (34), getrouwd met Jesse (35), zwanger van hun eerste kindje: “Jesse en ik doen alles snel in onze relatie. If you know, you know, daar geloven we beiden in. We leerden elkaar vorig jaar kennen, waren meteen helemaal hotel de botel, gingen binnen drie maanden samenwonen en nu ben ik dus zwanger van ons eerste kindje.
Lees verder onder de advertentie
Snel zwanger
Veel mensen hebben gereageerd met iets dat impliceert dat het ‘zeker een foutje was, zo snel’. Dat is niet zo. Het was een heel weloverwogen keuze en we zijn dolblij dat het bij ons snel mocht lukken. Je hoort het vaak genoeg anders, ook in mijn eigen omgeving ken ik meerdere stellen bij wie het lang duurt voor ze zwanger mogen worden – of blijven. Daarom ben ik extra dankbaar dat het ons gegeven is.
Mijn vader kan een botte hork zijn, dat weet iedereen die hem kent. Mijn zus en ik zijn echt zijn oogappeltjes, bij ons houdt hij zich vaak kalm. Behalve toen ik hem vertelde dat ik zwanger was. Dat was blijkbaar voor hem het ideale moment om botter dan ooit uit de hoek te komen. We hadden mijn vader bij ons thuis uitgenodigd. Met twee ultiem blije gezichten zaten Jesse en ik op de bank en liet ik de eerste echo zien.
Lees verder onder de advertentie
Tranen
De reactie? Mijn vader sprong als door een wesp gestoken overeind. ‘Wat?! Dit meen je toch niet, hè?!’ Het bleef stil, zowel Jesse als ik keken hem geschrokken aan. ‘Ik ben veel te jong om opa te worden!’ riep mijn vader toen, en hij beende zo het huis uit, de deur achter hem dicht knallend. Toen de schok van deze reactie geland was, barstte ik in tranen uit.
Lees verder onder de advertentie
Mis niks van Kek
Volg ons kanaal en lees als eerste nieuwe verhalen en columns
Radiostilte
Sindsdien heb ik hem niet meer gesproken. Hoe kon hij zó reageren op het mooiste nieuws van mijn leven? Het doet me enorm veel zeer, ik ben er erg verdrietig van. Jesse is vooral boos, vooral omdat hij ziet wat het met mij doet. Het is intussen weken geleden en naast bot is mijn vader ook enorm koppig, dus ik vraag me af of hij het uit zichzelf komt goedmaken. Ik ga het in ieder geval niet doen. Hij zit hier fout, niet wij.”
Lees verder onder de advertentie
De schoonmoeder van Annissa kwam ook behoorlijk ontactisch uit de hoek, toen ze haar schoondochter een verhaal vertelde wat haar nóg banger maakte voor de bevalling. Je leest het hier.
Een relatie die goed voelt, geeft energie in plaats van energie te kosten. Het zijn de mensen bij wie je jezelf kunt zijn, bij wie je je gezien voelt en bij wie je na een gesprek vaak net iets lichter de deur uitloopt. Zulke verbindingen zijn waardevol, maar ontstaan niet vanzelf.
Heeft jouw kind op dit moment krentenbaard? Hij of zij is niet de enige. Het aantal kinderen met deze besmettelijke huidziekte is flink toegenomen vorige week.
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Ouders willen het goed doen. Liefst overal tegelijk: gezond eten op tafel, genoeg hobby’s, goede schoolprestaties en vooral een blije kindertijd. En zodra er een beetje stilte of verveling ontstaat, voelt dat voor veel ouders als iets dat meteen opgelost moet worden.
Een samengesteld gezin vormen is altijd spannend. Ook voor Ellen Callebout, de partner van Studio 100-baas Gert Verhulst. In de Vlaamse podcast Peter Van de Veire & De Zandloper vertelt ze over het moment waarop ze Viktor en Marie Verhulst voor het eerst ontmoette.