De zesjarige Tijn Kolsteren, die bekend werd door zijn nagellakactie bij Serious Request van 3FM, is afgelopen nacht overleden.
Lees verder onder de advertentie
Dat heeft de radiozender bekendgemaakt.
‘Lak door Tijn’
Tijn, die leed aan hersenstamkanker, kreeg landelijke aandacht toen hij tijdens 3FM Serious Request 2,5 miljoen euro binnenhaalde door vanuit het Glazen Huis nagels te lakken. De actie werd door het hele land opgepakt en ook tientallen BN’ers gaven hun nagels een kleur en doneerden geld aan de stichting. Gisteren kreeg Tijn het nog voor elkaar om met zijn actie ‘Lak door Tijn’ 1 miljoen euro op te halen voor stichting Semmy, een organisatie die zich inzet voor meer onderzoek naar hersenstamkanker.
Lees verder onder de advertentie
‘Een voorbeeld voor ons allemaal’
3FM laat op de radiozender weten: ‘Tijdens 3FM Serious Request in Breda hebben we Tijn mogen leren kennen als een lief en speels mannetje met een bijzonder warm hart. Met zijn ongekende en vertederende enthousiasme, onschuld en onzelfzuchtheid inspireerde hij miljoenen mensen om in actie te komen en samen een verschil te maken. Met zijn nagellak-actie gaf hij duizenden kinderen een toekomst, terwijl zijn eigen toekomst zo onzeker was. Tijn is een voorbeeld voor ons allemaal. Ongeloof, boosheid, verdriet: er is zoveel wat we op dit moment voelen, maar we zijn even stil. Lieve Tijn, rust zacht.’
Lees verder onder de advertentie
Wil jij doneren voor onderzoek naar hersenstamkanker? Dat kan hier.
Goed nieuws in het nieuwe jaar: de kinderbijslag in 2026 gaat omhoog. En dat is fijn, want kinderen opvoeden wordt er niet goedkoper op. Daarom zetten we de bedragen voor je op een rij.
Wie dacht dat alle gezinnen in Een Huis Vol altijd even geliefd zijn, komt van een koude kermis thuis.Vooral de familie Bakhcha uit Amsterdam zorgt dit seizoen voor de nodige wrijving onder de kijkers. Waar ze vorig jaar nog positief werden ontvangen, lijkt de tolerantie nu op te raken. Sommige fans hopen zelfs stiekem dat […]
Voor kinderen een droom, voor ouders misschien wat minder: in de loop van de nacht en morgen wordt er zware sneeuwval verwacht, wat kan zorgen voor gladde wegen, slecht zicht en extra drukte op de weg.
Hoe weet je eigenlijk of je goed bent opgevoed? Voor sommigen zit dat in een veilig en liefdevol gevoel, voor anderen in zichtbare eigenschappen of gedrag. Wat vaak wordt onderschat, is hoe veel je hobby’s hierover kunnen zeggen.
De eerste schooldag van 2026 begon met sneeuw, ijs en code oranje. Veel scholen moesten daardoor maatregelen nemen. Maar mogen scholen zomaar besluiten om leerlingen sneeuwvrij te geven?