Gezinsuitbreiding voor Jandino en Shirley Asporaat: er komt binnenkort een derde kindje bij. Dat maakt de stand-upcomedian bekend op Instagram.
Lees verder onder de advertentie
‘We kunnen het nog steeds niet geloven. Er komt gewoon nog een baby Dino aan’, schrijft Jandino. ‘Hoe dan, tenminste ik weet wel hoe, maar hoe dan…’
‘God sta me bij’
Jandino heeft het geslacht van de baby nog niet bekendgemaakt, maar aan de blauwe confetti te zien, lijkt het erop dat ze een jongen krijgen. Het stel heeft al twee kinderen: Amy (7) en Elijah (10). ‘Ik moet nu al lachen als ik denk aan al die streken van Amy en Elijah, dus je weet nu al dat die 3de gaat terroriseren’, aldus Jandino. ‘God sta me bij.’
Als werk onverwacht roet in het ouderschap gooit, moet je soms creatief zijn. Zo ook Carolien, die last-minute een oppas moest regelen voor haar dochter Saartje. Haar vriendin Melia bood hulp aan — met als resultaat een middag die niemand snel zou vergeten.
We kennen haar allemaal. Die ene moeder die haar halve inboedel inpakt alsof ze op wereldreis gaat in plaats van een weekje vakantie naar de camping in Frankrijk.
De zomervakantie: zes weken vol quality time, ijsjes, knutselprojecten en gezellige uitjes. In theorie. En voor sommige moeders pakt het ook vast zo uit…
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (0). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.