De naam Maren Morris doet misschien niet meteen een belletje rinkelen, in Amerika is Maren als countryzangeres wél bekend. Een jaar geleden beviel ze van zoon Hayes Andrew en sindsdien voelt ze de ogen in haar rug branden. Hoe snel heeft ze haar pre-baby lijf terug? Op Instagram maakt de zangeres korte metten met die ongezonde verwachtingen.
Lees verder onder de advertentie
Naast een foto in ondergoed deelt Maren op Instagram dat ze nooit meer zal zeggen dat ze ‘probeert haar lichaam terug te krijgen’. ‘Niemand heeft het van me afgepakt, het is niet alsof ik een bos sleutels ben verloren. De druk die we op moeders leggen om ons oude lichaam terug te krijgen, is diep problematisch. Jij bent en zal altijd een fucking badass zijn. En yeah, ik ben trots.’
In een interview met People vertelt ze hoe haar lijf is veranderd. ‘Ik heb het idee dat ik nu meer high waist-broeken draag en na de komst van mijn zoon, moet ik altijd een bh dragen. Ik had kleinere borsten en hoefde niet elke dag een bh aan. Nu is dat geen optie. Maar ach. Het is allemaal oké! Je went er vanzelf aan.’
Er maar aan wennen lijkt Marens mantra als het aankomt op haar lichaam. Ze laat haar lijf herstellen in haar eigen tempo. ‘Ik had een spoedkeizersnede, dus het heeft lang geduurd voordat ik echt hersteld was.’
Bewijs uitwissen
Nu is de zangeres juist trots op wat haar lijf voor haar heeft gedaan. ‘Ons lichaam heeft een kind gebaard, dat bewijs hoeven we niet uit te wissen. Ik besefte hoe ongezond het is om mijn work-outs te baseren op dat lijf vóór de zwangerschap. Dat lijf moet niet het doel zijn.’
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Patricia van Liemt is radiopresentator, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Ze is de hoogstgenoteerde vrouwelijke self-made miljonair in de Quote Top 100, maar dat was nooit haar doel. Sharon Hilgers van My Jewellery begon gewoon met fröbelen aan de keukentafel en van het een kwam het ander.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.