Katja Schuurman en haar man Freek van Noortwijk verwachten samen hun eerste kind. Dat nieuws maakte het stel op Valentijnsdag bekend.
Lees verder onder de advertentie
Het was Katja’s grote wens om voor de tweede keer moeder te worden. Samen met acteur Thijs Römer, met wie ze acht jaar getrouwd was, heeft ze een dochter: de negenjarige Sammie. Vorig jaar juni trouwede Katja met chef-kok Freek van Noortwijk (30).
Een paar maanden na het huwelijk liet Katja in het Vlaamse programma Gert Late Night weten dat ze heel graag weer zwanger wilde worden. ‘Ik ben 44 en kan niet heel lang meer wachten’, zei ze toen. ‘Binnen nu en een jaar, dat zou te gek zijn.’
Op haar Instagrampagina schrijft ze bij een foto van haar en Freek dat dit ‘het mooiste Valentijnscadeau is dat ze elkaar konden geven.’ Hoelang Katja zwanger is en wanneer de baby wordt verwacht, is niet bekend.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Na een periode van plannen, schuiven en geduld is het moment daar voor Vinenzo Wildeman: hij staat op het punt om zijn ouderlijk huis te verlaten. Een mijlpaal waar het gezin al een tijd naartoe leefde en die nu eindelijk concreet wordt.
Als moeder ben je jarenlang druk met opvoeden. Luiers verschonen, boterhammen smeren, ruzies sussen, grenzen stellen en ondertussen hopen dat je iets goed doet en je later een hechte band hebt met je kind.
Opvoeden draait niet alleen om regels, grenzen en dagelijkse routines. Vaak zijn het juist de eenvoudige uitspraken van ouders die jarenlang blijven hangen. Zinnen die je vroeger misschien met een zucht aanhoorde, maar die later ineens verrassend veel waarheid blijken te bevatten.