Kek Mama-vlogger Kim Kötter maakte onlangs bekend dat zij en haar man Jaap Reesema een derde kindje verwachten. En nu wil iedereen natuurlijk weten: krijgen Muck en Youp een broertje of zusje?
Lees verder onder de advertentie
Zodra de twee (met een beetje hulp van Jaap) de piñata kapotslaan, komt de blauwe confetti tevoorschijn… Het wordt een jongen!
Kim had al een voorgevoel. “Ik zei het toch?”, roept ze vol blijdschap. En Jaap, Muck en Youp? Die zijn duidelijk onder de indruk.
‘We vinden het geweldig’
Kim had nooit durven dromen dat ze nog op natuurlijke wijze zwanger zou worden: haar zoons Muck en Youp kwamen allebei ter wereld middels een langdurig IVF-traject. “Het was voor iedereen daarom een enorme verrassing”, vertelt Kim in een exclusief interview met Kek Mama. “Eerst was ik een beetje in shock. We hadden ons zo ingesteld op twee jongens en dachten altijd: dit is het. Maar nu na vier echo’s alles goed gaat, begint het besef echt te komen. We vinden het geweldig.”
Lees verder onder de advertentie
Of je ‘m nu aan iemand cadeau doet of ze voor jezelf koopt: deze goodiebag is hoe dan ook een succes. Bekijk de inhoud hier en bestel ‘m voor slechts € 39,95 i.p.v. € 272,89!
Een buur helpen als ze een keer omhoogzit met de opvang? Natuurlijk. Maar bij Babette lijkt haar behulpzaamheid inmiddels iets te vanzelfsprekend te zijn geworden. Ze heeft zelf een dochter van zes, maar krijgt op maandag regelmatig twee extra kinderen over de vloer. Zonder dat haar buurvrouw eerst vraagt of dat eigenlijk wel uitkomt.
Een zwangerschap terwijl je huwelijk net is stukgelopen, zet alles op zijn kop. Als vervolgens blijkt dat je niet één, maar drie baby’s verwacht, wordt die nieuwe werkelijkheid nog veel groter. Kim maakte het mee en werd midden in haar scheiding moeder van een eeneiige meisjesdrieling.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Mirna (31), die een Tikkie van nog geen euro ontving.
De zoon van Janine doet wel vaker gekke dingen. Ze dacht dat dat gewoon jongenseigen was. Maar nu heeft hij iets gedaan, waardoor ze zich zorgen maakt of er niet meer aan de hand is.
Je kent het wel: jij kijkt naar een woonkamer vol rondslingerend speelgoed, was die al drie dagen op een stoel ligt en een aanrecht dat zichzelf blijkbaar ook niet gaat opruimen. Ondertussen loopt hij er doodleuk langs.