Jannine Berkelaar, nu nog chef redactie, start half mei 2021 als de nieuwe hoofdredacteur van Kek Mama! Zij volgt hiermee Helene van Santen op, die op hetzelfde moment start als hoofdredacteur van Margriet.
Lees verder onder de advertentie
“Als chef redactie heb ik het fantastische merk en het gedreven team van Kek Mama afgelopen jaar goed leren kennen”, vertelt ze. “Ik ben heel trots en blij dat ik vanaf half mei het stokje van Helene mag overnemen. Ik kijk ernaar uit om samen met het team jouw vertrouwde glossy Kek Mama en de bijbehorende online kanalen te maken en voort te zetten.”
Lees verder onder de advertentie
Match
Jannine is living the brand: als moeder van een zoon en dochter weet ze als geen ander wat er speelt in het leven van moeders. Daarnaast stond ze eerder ook al aan het roer van een tijdschrift. Voordat ze bij Kek Mama kwam, was ze actief als hoofdredacteur van Tina en Zo Zit Dat. Kortom: een gouden match.
Sommige gezinnen passen niet in een standaardplaatje en dat hoeft ook niet. De familie Blom is daar een goed voorbeeld van: met acht kinderen is het huis zelden stil, maar wel altijd vol leven.
Na een periode van plannen, schuiven en geduld is het moment daar voor Vinenzo Wildeman: hij staat op het punt om zijn ouderlijk huis te verlaten. Een mijlpaal waar het gezin al een tijd naartoe leefde en die nu eindelijk concreet wordt.
Josine (43) is opvoedcoach en woont met haar man en twee dochters (9 en 11) in New York. Met haar oudertrainingen begeleidt ze ouders die met hun gezin in het buitenland wonen of van plan zijn die stap te maken. In haar columns schrijft ze eerlijk over de uitdagingen waar zijzelf en andere expatgezinnen tegenaan […]
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Bridget Maasland geeft haar volgers een kijkje in een moeilijke periode binnen haar gezin. De presentatrice deelt een kwetsbare foto van haar moeder Elly, die in bed ligt, en vertelt dat de afgelopen weken erg zwaar zijn geweest.