Op het terras, in het winkelcentrum of op een bankje in het park: Kym Badenoch geeft haar kind overal borstvoeding. Maar kolven? Daar voelt ze zich nog wat ongemakkelijk bij.
Lees verder onder de advertentie
‘Er heerst toch een soort taboe op’, schrijft ze op Mother.ly.
Kamer vol kantoormeubilair
Vooral onder werktijd vindt Kym het lastig om te kolven: in zo’n koude kamer vol met kantoormeubilair voelt ze zich allesbehalve prettig. ‘En ondanks dat ik op social media vol trots foto’s van mijn zakjes gekolfde melk plaats, vertel ik mijn baas en collega’s niet dat ik ga kolven. Ik haal tijdens m’n pauze een broodje, loop naar de kelder van het gebouw en krijg talloze vreemde blikken van mensen die zich afvragen waarom ik niet gewoon naar mijn werkplek ga…’
De enige met wie Kym erover kan praten, is een vriendin die zelf ook kolft op werk. Dan appen ze elkaar hoe het gaat en maken ze topless-op-kantoor-grapjes. ‘Maar wat voor een moeder ben ik als ik niet eens aan collega’s vertel dat ik ga kolven? Ik moet me niet gedragen als een gek en gewoon praten over kolven op een normale manier. Want zo hoort het…’
Achter iedere moeder schuilt óók gewoon een vrouw. In Rollebollen delen moeders hun meest persoonlijke verhalen over seks, verlangen, liefde en alles wat zich afspeelt als de slaapkamerdeur dichtgaat. Deze week Karin, die er door een ontzettend ongemakkelijke situatie achter kwamen dat de wandjes van de hotelkamer wel erg dun bleken.
Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Noor (34), samen met Jens (36), moeder van Liv (4) en Sam (1,5).
Voor ouders is het zo’n moment waarop je hart een klein sprongetje maakt én je je afvraagt waar de tijd gebleven is. Ook bij de familie Cudogham uit Een huis vol is het zover: Twiggy laat de basisschool achter zich en begint aan een heel nieuw avontuur op de middelbare school.
Soms pakken bepaalde keuzes bijzonder ongunstig uit. Bij Sandra pakte een ritje naar het tuincentrum wel érg duur uit, nadat ze een boete kreeg van bijna 300 euro.
Even opletten als je de afgelopen maanden in Frankrijk condooms hebt gekocht. Zo’n 300.000 exemplaren zijn mogelijk niet veilig en worden teruggeroepen.
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.