Twee keer per jaar gaan ze met het hele gezin naar Elfia. Als ridder of viking, als fee of prinses, piraat of goddelijk wezen.
Lees verder onder de advertentie
AMANDA VAN LEEUWEN-MALLENS (32) IS GETROUWD MET IVO (33) EN MOEDER VAN KIRA (1,5).
“Ik doe al jaren aan cosplay. Dat staat voor costume play waarbij je verkleed gaat als bijvoorbeeld een gamepersonage. Vier jaar geleden ontdekte ik Elfia via een vriendin bij wie ik mij kostuums leerde maken. Geweldig, zo kon ik nog vaker in kostuum lopen – ik vind het heerlijk even iemand anders te zijn.
Lees verder onder de advertentie
Disneythema
Op dit moment zit ik helemaal in het Disneythema. Mijn dochtertje vindt het te gek als Sneeuwwitje ineens in de woonkamer staat. Overigens ga ik niet alleen als prinses, ook weleens als boze stiefmoeder of heks. Dit jaar ging ik als Maleficent en mijn dochter als Doornroosje.
Ik nam Kira al mee toen ze zeven weken was: lag ze in een beeldige jurk in de kinderwagen. Nu is ze bijna twee en rent ze af op iedereen in een glitterkostuum. Mijn man vindt Elfia leuk, maar voor hem hoeven die kostuums niet zo – hij trekt gewoon z’n normale kloffe aan. Ach, kan hij mooi met onze spullen sjouwen. Als hij een bordje om zijn nek doet, is hij het pakezeltje.”
Lees verder onder de advertentie
De hele portrettenserie staat in het Kek Mama Zomerboek 2018.
Blijkbaar zijn Luke’s koffie, de eindeloze moeder-dochtergesprekken en Stars Hollow niet het enige wat we aan Gilmore Girls hebben overgehouden. Deze babynaam is namelijk steeds populairder geworden.
Als je kind midden in de nacht steeds benauwder wordt, wil je als ouder maar één ding: dat-ie zo snel mogelijk wordt geholpen. Kaj Gorgels belandde eind augustus met zijn tweejarige zoon Xavier op de eerste hulp op Ibiza, maar hield daar bepaald geen lekker gevoel aan over. Sterker nog: de ervaring laat hem twijfelen […]
Bij de Rijkerswoerdse Plassen bij Arnhem is dinsdagmiddag een lichaam gevonden. Vermoedelijk gaat het om zanger Ben Saunders die sinds dinsdagochtend onbereikbaar was voor familie en vrienden.
Iris dacht het dit keer eens goed voor elkaar te hebben. De traktaties voor de verjaardag van haar oudste dochter stonden de avond van tevoren al helemaal klaar. Ging het last-minute tóch nog mis.
Een kinderwens is nogal persoonlijk, maar zodra je die op televisie bespreekt, kan iedereen er ineens iets van vinden. Dat merkte Eline (37) na haar deelname aan B&B vol liefde.
Prinsjesdag is natuurlijk vooral de dag van de troonrede en de miljoenennota, maar menig modefan kijkt ook reikhalzend uit naar de outfits van de royals.