Een dwarsligger is een klein en compact boek, dat hetzelfde maatje heeft als je telefoon. Ideaal dus voor op reis. Wij zetten de leukste voor je op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Casa Ibiza & Zeezicht
Handig: twee bestsellers van Linda van Rijn in één. In Casa Ibiza vindt Anna in het vakantiehuis van haar overleden ouders de ketting van haar zusje, die ooit in het zwembad verdronk. Ze gaat op zoek naar antwoorden, maar stuit op veel meer vragen…
Zeezicht vertelt het verhaal van Jan en Anouk, die Spanje verruilen voor een vakantie in Bergen aan Zee. Anouk organiseert een surpriseparty voor de veertigste verjaardag van Jan, maar al snel krijgt ze daar spijt van.
Curacao lijkt een heerlijk vakantieparadijs, maar niets is minder waar. Elisa wordt verantwoordelijk gehouden als het vriendje van haar zoon bij een bootongeluk zwaargewond raakt. En dan blijkt de boot ook nog eens betrokken te zijn bij een drugszaak.
Een boek van het bekende schrijversduo Nicci French. Alleenstaande moeder Nina woont met haar twee kinderen op een eilandje voor de oostkust van Engeland, als plotseling haar tienerdochter niet meer thuiskomt van een logeerpartijtje. Waar is zij gebleven en welke geheimen heeft ze voor haar moeder?
Christine Butcher is een bescheiden vrouw die op kantoor in stilte getuige is van alles wat besproken wordt. Maar als zij door collega’s tot het uiterste gedreven wordt, zou ze zomaar eens de gevaarlijkste vrouw op kantoor kunnen zijn.
Liever een heerlijke feelgoodroman? Duik dan in het verhaal van Cleo en Johnny, oud-klasgenoten die elkaar na jaren weer tegenkomen. Ze vraagt zich af of hij nog steeds zo’n pestkop is, als haar wereld plotseling instort en het vertrouwen dat ze in mannen heeft, volledig verdwijnt. Maar dan wordt ze uit onverwachte hoek plotseling versierd.
Soms denk je: lekker even een sportief avondje voor jezelf. Racket in de hand, haren in een staart, gáán. Maar voor Janneke Jelies (42) liep dat uit op een avond die ze liever had geskipt.
Openheid over geld: het blijft een ding. We zijn nieuwsgierig, vergelijken (stiekem) graag en hebben óók allemaal een mening. Lisa Bal – bekend van Een huis vol – besloot het gewoon anders aan te pakken.
Het ouderschap anno 2026? Dat speelt zich niet alleen af op het schoolplein, maar ook in documentaires, roddelrubrieken en Instagramcomments. In de nieuwste afleveringen van Geen Rem laat Lil Kleine, ook wel Jorik Scholten, zich van zijn meest kwetsbare kant zien. Maar zijn ex Jaimie Vaes?
Goed nieuws! Nou ja, soort van. Het kabinet-Jetten komt met een nieuwe kindregeling waardoor ouders straks meer geld per kind krijgen. Klinkt als een meevaller in tijden waarin een pak hagelslag al voelt als een luxeproduct.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Redacteur Melanie is getrouwd en moeder van peuter Saar en baby Julian. Met twee jonge kinderen bestaat haar leven uit een georganiseerde chaos van luiers, snottebelkusjes en peuterdrama.