Een lees- of doe-boek komt altijd van pas, zeker als je kind (weer) een paar weken vrij is. Daarom op een rij: de leukste zomerboeken voor kinderen voor onder de parasol.
Lees verder onder de advertentie
Zomer met Jip en Janneke
Een musthave voor alle fans van de bekendste peuters van Nederland. Jip en Janneke beleven allerlei avonturen in de zomer, van ijsjes eten tot een nachtje buiten slapen in een tent. En natuurlijk ontbreekt een tripje naar het strand niet.
Het beroemde spelletje speel je vast wel eens met je kind. In dit doeboek met het thema strand kan hij zelf aan de slag: vindt hij de bal, handdoek of slippers? Leuk en leerzaam tegelijk.
Een leuk boek voor als je samen met je kind wil gaan lezen. Alles draait om het strand: schelpen zoeken voor in de schatkist, zeehonden kijken en vliegeren.
Op een warme dag is een bezoek aan de speeltuin of het zwembad minstens zo leuk. In dit kijk- en zoekboek volg je Kaatje en haar vriendjes op al deze plaatsen en ontdek je steeds nieuwe dingen.
In dit mooie prentenboek moet je kind op zoek gaan naar de zeester, inktvis en clownvis. Onderweg komt hij niet alleen planten en koraal tegen, maar ook plastic en andere dingen die de zee vervuilen. Hoe komt dat?
Met de caravan de grens over zit er dit jaar misschien niet in, maar met dit boek voelt het voor je kind toch een beetje alsof hij gaat kamperen. Volg Marthe, Klaasje en Hanne die met hun tent het bos in gaan: een must read voor alle K3 fans.
Zonder ijsjes geen zomer. Kruip met het boek Een IJsje (én een echt ijsje) onder de parasol en geniet van de competitie tussen de aap, de hond, het varken en de kikker: ze doen allemaal iets heel erg goed, maar wie verdient het ijsje het meest.
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.
Voormalig handbalster Estavana Polman (34) maakte vrijdagavond aan de talkshowtafel van Vandaag Inside bekend of zij en Rafael van der Vaart een zoon of dochter verwachten.
Een naam bedenken voor je kind is nog best een klus. Kies je iets klassieks, iets unieks of ga je voor een naam die niemand snel vergeet? Destiny kreeg zo’n naam. Vooral haar tweede naam zorgt regelmatig voor opmerkingen.
Nog heel even en dan zijn Wietze de Jager en zijn vrouw Lieke met z’n zessen. Binnenkort komt er namelijk een baby bij. In zijn ochtendshow op Radio538 maakt de radio-dj bekend of ze een jongen of een meisje verwachten. Tijdens de zwangerschap van hun derde kind wilden Wietze en Lieke het geslacht niet weten, […]
Simone verwondert zich over kleine dingen in het leven, die ze koppelt aan grotere dingen. Soms alledaagse dingen, zoals vakantieliefdes van haar kinderen. Soms dingen die spelen in de maatschappij, zoals kinderen die het land uit worden gezet. Ze werkt als journalist, tekstschrijver en fotograaf. Ze woont samen met L. en hun twee zonen van […]
Een scherm kan soms voelen als de ultieme ouderlijke reddingsboei. Even een filmpje aan en iedereen heeft rust. Toch kiezen steeds meer ouders ervoor om duidelijke grenzen te stellen aan schermgebruik.