Een heftige tijd voor Rick Paul van Mulligen en zijn gezin: dochter Bowie (1,5) ligt in het ziekenhuis met het RS-virus. Op Instagram laat hij weten dat ze is overgebracht naar de ic.
Lees verder onder de advertentie
‘Ons kleintje heeft het RS-virus te pakken en is keihard aan het werk het uit haar lichaam te krijgen’, schreef Rick Paul donderdag op Instagram. Op de foto ligt het meisje in een ziekenhuisbed. ‘Dankzij de goede zorgen hier in het ziekenhuis gaat dat goed komen, al zou het voor ons niet snel genoeg over mogen zijn.’ Het RS-virus is een verkoudheidsvirus. Als overslaat op de luchtwegen kan het levensgevaarlijk zijn.
Lees verder onder de advertentie
Zeer emotioneel
Vandaag komt de acteur met een update: Bowie is overgebracht naar de intensive care. Daar slaapt ze en krijgt haar lichaam meer rust. ‘Ze is een strijder die keihard aan het werk is geweest, maar het werd te zwaar. […] Ze is hier gelukkig in goede handen’, schrijft hij. Rick Paul verwacht dat het nu de goede kant op gaat. ‘De weg naar herstel is nu echt ingezet, ook al doet deze omgeving anders vermoeden en is het zeker niet makkelijk en zeer emotioneel. Ze is zo stoer.’ Tot slot bedankt hij zijn volgers voor alle lieve berichten en steun.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Tussen werk, kinderen, boodschappen, sportclubs en die eindeloze wasmand blijft er soms weinig energie over voor elkaar. Waar je vroeger urenlang kon kletsen en elke avond de vonken door de slaapkamer vlogen, eindig je nu regelmatig samen lusteloos op de bank, terwijl jullie allebei gedachteloos door je telefoon scrollen.