Dionne heeft een heel lieve schoonmoeder. Goed, ze is wat aanwezig en ze trekt het liefst haar eigen plan, ook als je je grenzen aan hebt gegeven, maar hey, de kinderen zijn dol op haar en het kan echt slechter.
Lees verder onder de advertentie
Dionne (35), getrouwd en moeder van Jop (4) en Vivé (2): “Mijn schoonmoeder is een schat. Ze heeft alleen een irritant trekje. Nou goed, een paar irritante trekjes. Maar een van de dingen die me het meest stoort, is dat ze regelmatig ongevraagd kleding koopt voor mijn kinderen. Het is negen van de tien keer niet mijn smaak, maar juist wel wat de kinderen prachtig vinden.
Mijn dochter vindt bijvoorbeeld alles met glitters en pailletten prachtig, dus mijn schoonmoeder koopt enkel dingen die daaraan voldoen. Mijn zoon is meer van de PAW Patrol, Spidey, Pokémon, dat soort dingen. Ook oerlelijk, maar goed, mijn schoonmoeder is de beroerdste niet, dus hij heeft nu een hele garderobe met dat soort kleding.
Lees verder onder de advertentie
Prima, moet ze doen. Dat ik het niet mooi vind, ach. Maar nu komt het: ze koopt dus ongevraagd – lelijke – kleding voor mijn kinderen, dat is tot daaraan toe. Maar daarna stuurt ze ons een Tikkie met het bedrag van het kledingstuk! Dan geef je dus ongevraagd – wederom: lelijke! – kleding aan mijn kinderen, en moeten wij vervolgens ook nog voor de kosten opdraaien?! Sorry, maar dat is toch niet normaal?
Niet van gediend
Mijn man heeft geen zin in gedoe en wil het dus altijd braaf betalen, maar de eerstvolgende keer ga ik dat dus niet meer doen. Als ze er wat van zegt, ga ik eerlijk zeggen dat ik er niet van gediend ben. Kijken wat er gebeurt.”
Lees verder onder de advertentie
Wie zelf de vinger in de pap houdt wat betreft de garderobe van haar kinderen, is Elise. Zij geeft maar liefst 500 euro per maand uit aan outfits voor haar tweelingmeiden. Je leest het hier.
Voor degenen die hoopten op een derde koninklijke spruit: het lijkt erop dat prins Harry en zijn vrouw Meghan geen plannen hebben voor nog een kindje. Harry vertelt openhartig over het ouderschap.
Het griepvirus heerst en dat betekent dat je als moeder regelmatig met onverwachte momenten moet dealen. Zo ook Maartje, die haar zieke kleuter Esmée een oppepper wilde geven met een warm bad. Dat liep alleen anders dan verwacht.
Astleigh en Rowan, bekend van Married At First Sight, zijn trotse ouders geworden van een dochtertje. Het stel zit op een roze wolk, maar verbaast zich ook over een situatie: wildvreemden die zomaar je baby in de kinderwagen aanraken. Daar heeft kersverse papa Astleigh nu iets op bedacht: een baby-button.
Sommige mannen zijn geboren romanticussen, net als Ryan Gosling in The Notebook, maar bij anderen moet je een vergrootglas pakken om een vleugje romantiek te vinden. Heb jij een van de minst romantische partners?
Ein-de-lijk die perfecte oppas gevonden, kom je thuis en rent je dochter ineens alleen door de speeltuin of krijg je een ‘warm’ welkom van je kleine draak.