Dave Roelvink is apetrots op zijn pasgeboren zoontje Dean, maar één ding hakt er behoorlijk in: de gebroken nachten.
Lees verder onder de advertentie
‘Ik dacht ik offer me effe op vannacht, zodat Jazz wat uurtjes kan maken’, schrijft hij bij een video waar hij z’n ogen met pijn en moeite openhoudt. “Wat. Een. Nacht”, vult-ie vervolgens aan.
Dave en zijn vriendin Jazzlyn Dusoswa zijn zaterdag de trotse ouders geworden van Dean. Bij een foto en een filmpje van de baby scheef Dave dat de baby is vernoemd naar zijn oma. “Een eerbetoon aan m’n allerliefste omaatje (Dien) in de hemel. Wat zal je trots zijn daar boven.”
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Rianne Arendsen (34) is onderwijskundige, docent kinderyoga, schrijver en o ja: moeder. Vooral moeder. In haar columns deelt ze haar observaties en bespiegelingen rondom het ouderschap – aanmodderen met de beste intenties. Volg Rianne ook op Substack.
Dat het moederschap je verandert, wist Ella zelf ook al wel. Maar dat ze haar beste vriendin niet meer zou herkennen nu ze een baby heeft, lag niet in de lijn der verwachting.
Redacteur Melanie is getrouwd en moeder van peuter Saar en baby Julian. Met twee jonge kinderen bestaat haar leven uit een georganiseerde chaos van luiers, snottebelkusjes en peuterdrama.
In de tweede aflevering van ADHAZES, de podcast van André en Roxeanne Hazes, blikt Roxeanne terug op hoe ze haar zwangerschap van Fender beleefde na een eerdere miskraam.