Echte Gooische Moeder Bo Wilkes is na vijftien jaar verkering getrouwd met haar grote liefde Paul. Op Instagram deelt ze nu de beelden en ja, ze ziet eruit om door een trouwringetje te halen.
Lees verder onder de advertentie
Het stel trouwde op Santorini, de plek waar Paul Bo voor de tweede keer ten huwelijk vroeg. “In een eerder interview met Kek Mama vertelde ze daar uitgebreid over. “De eerste keer kwam het er niet van, omdat ik zwanger raakte en we vervolgens gingen verhuizen, verbouwen, nog meer kinderen. Je kunt stellen dat de komst van drie kinderen al de grootst mogelijke commitment is, maar toch voelde het niet compleet zolang ik als enige een andere achternaam draag.”
Lees verder onder de advertentie
Dat is dan vanaf nu het geval. Ze deelt de eerste, prachtige, beelden van de bruiloft op Instagram en schrijft daarbij: ‘geen woorden nodig, alleen ja’.
“Het organiseren van de bruiloft is op zichzelf weer iets wat hun relatie versterkt, zegt Bo. “Het is leuk om er samen mee bezig te zijn en te ontdekken welke mensen echt belangrijk voor ons zijn. De gastenlijst verschilt behoorlijk van de lijst van tien jaar terug. We kiezen bewust voor een intieme ceremonie, met een harde kern van veertig man, ergens in Frankrijk. Ik vind het ook geweldig dat de kinderen oud genoeg zijn om het feest mee te vieren – ze mogen ook echt hun handtekening zetten. Ik kijk er enorm naar uit.”
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Relaties lijken soms vanzelf te lopen, totdat dat ineens niet meer zo voelt. Want hoe leuk de eerste verliefde fase ook is, een langdurige relatie vraagt onderhoud. Zonder aandacht, liefde en inzet kan zelfs een sterke band langzaam afbrokkelen.
Van hitlijsten en volle zalen naar knuffels, eerste woordjes en tranen bij de kleinste struikelpartij: het leven van Mart Hoogkamer ziet er tegenwoordig net even anders uit, en hij geniet daar zichtbaar van.
Het moederschap is een achtbaan van emoties, laat staan als je moeder bent van een drieling. Dat weet Fanishta, bekend van Meer dan Verwacht, als geen ander.
Eindelijk is het zover voor Aida Jelies: haar allereerste rijles. Net achttien, mag ze voor het eerst zelf de weg op, iets waar ze zowel naar uitkijkt als tegenop ziet.