Gezinsuitbreiding voor Toprak Yalçiner en haar partner: de actrice is zwanger. Dat maakt ze bekend met een familiekiekje op Instagram.
Lees verder onder de advertentie
‘Hello baby’, schrijft ze in hoofdletters bij een foto met haar gezin.
Nieuw mensje
“Wij hebben een leuk nieuwtje… Begin september krijgen wij een leuk nieuw mensje erbij”, gaat Toprak verder. “Keep you posted.” In de hashtags verklapt de actrice dat ze al halverwege haar zwangerschap is. In juli 2018 werden Toprak en haar partner Mats ouders van zoontje Miro Cem.
Vorig jaar vertelde Toprak in de podcast Met Z’n Alle over een ontzettend heftige periode in haar leven. Ze kreeg te maken met een mola-zwangerschap. Daarbij gaat er tijdens of vlak na de bevruchting iets mis, waardoor er wel een placenta, maar geen embryo groeit. “Dus je kan het zien dat ik een kwaadaardige tumor in mijn baarmoeder heb gehad. Dat betekent dat je je dus zwanger voelt, maar zonder kind”, vertelde ze toen.
Nog meer Kek Mama? Volg ons op Facebook en Instagram.
Een bakfiets aanschaffen is één ding. Er vervolgens ook nog mee op vakantie gaan met twee jonge kinderen vraagt om een flinke dosis vertrouwen. Frederique deed het. En kwam verrassend enthousiast terug.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Naomi.
Nena Kreber woont met haar vrouw Shary-An, hun dochters Billie (4) en Claes (2) en hond Freek in Scheveningen. Nena werkt als managers van Shary-An en geeft met haar columns een kijkje in het ouderschap.
Een mobiele telefoon, die heeft een kind toch niet nodig, vindt de een. Buitenspelen zal ie, en boeken lezen. Juist wel, vindt de ander. Een mobiel is namelijk hartstikke educatief, en nog veilig ook.
Ellen (37) is getrouwd met Arend (39) en moeder van Sanne (9) en Keesje (7). Haar man heeft zich een paar jaar geleden laten verleiden om in de crypto’s te stappen, maar dat heeft nog niet het gewenste resultaat opgeleverd.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (12), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.