Dat je je kind sinds januari een dubbele achternaam kan geven, is ook Shelly Sterk en haar man Mark niet ontgaan. Vandaag was het D-day: zoon Jake (4) gaat nu door het leven als een Ebing-Sterk, zo laat ze weten in haar Instagram Stories.
Lees verder onder de advertentie
Shelly schrijft: ‘Een memorabele dag! Officieel Jakes achternaam veranderd in Ebing-Sterk. Hij noemt zichzelf altijd al Jake Ebing-Sterk en binnenkort is het dan eindelijk echt het geval!’
Ebbing-Sterk-spruit
Sinds 1 januari is het voor ouders mogelijk om hun kind de achternamen van beide ouders te geven. Dit mag als het oudste kind op of na 1 januari 2016 is geboren.
Meer dan twee achternamen is niet toegestaan. De gecombineerde achternaam geldt ook voor de volgende kinderen en dus zal de hoogzwangere Shelly heel binnenkort bevallen van haar tweede Ebing-Sterk-spruit. De bevaltas staat sinds vandaag namelijk ook klaar, zo laat de presentatrice weten.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Denise, wiens affaire na een ongeluk in het ziekenhuis ligt, wat ze natuurlijk met niemand kan delen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Lotte, wiens schoonmoeder haar hele leven verpest.
Het vaderschap is voor Mart Hoogkamer een droom die werkelijkheid is geworden. Toch gaat dat niet alleen gepaard met trotse momenten en mooie herinneringen.