De kop is eraf! De eerste aflevering van het Sinterklaasjournaal met presentator Merel Westrik aan de cadeautjesdesk is een feit. Even wennen voor de vaste kijker of smaakt het naar meer voor de komende afleveringen? Dit vindt tv-kijkend Nederland van de nieuwe presentator.
Lees verder onder de advertentie
Voor het eerst sinds de start van het Sinterklaasjournaal in 2001 werd het programma vanavond niet gepresenteerd door sinterklaasicoon Dieuwertje Blok (67), maar door de 45-jarige Merel Westrik.
Lovende reacties voor Merel Westrik
Met een stralende glimlach schakelde Westrik vanavond over naar verslaggever Rachel Rosierdie een bezoek bracht aan Vijfheerenlanden. Aankomende zaterdag zal daar de landelijke sinterklaasintocht plaatsvinden. Ook bracht ze het vertrouwde ‘korte nieuws’.
Sinterklaasjournaalfans moeten wennen aan de nieuwe presentatie, maar zijn ook lovend over Westrik. Op X en Instagram delen de kijkers hun ongezouten mening. “Ze doet het best goed, toch?” deelt Pieter op X. Ton: “Leuk om Merel Westrik in het #sinterklaasjournaal te zien. Geslaagd!” Ook voor Tiemüzma voelt het nu al vertrouwd. Onder de Instagrampost van Merel wordt enthousiast gereageerd: “Lieve Merel, je hebt het fantastisch gedaan” en “Wat deed je ’t goed!”
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Iedere week vertelt een leerkracht aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Annie (54) geeft les aan groep 1/2 en zat klaar voor het kennismakingsgesprek met een nieuwe leerling en zijn ouders.
In de documentaire K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen blikt Kristel Verbeke terug op een bijzondere periode uit haar K3-tijd. Ze vertelt over de opnames van de film Het Magische Medaillon uit 2004. Een avontuur dat ze niet snel zal vergeten, omdat ze nog maar een paar weken zwanger was.
Supermarktketen Jumbo roept de Jumbo Snoeprozijntjes terug. Op de rozijnen zit mogelijk te veel van het bestrijdingsmiddel acetamiprid en dat kan schadelijk zijn voor de gezondheid. Jumbo zegt dan ook duidelijk: “Eet dit product niet.”