Kylie Jenner en haar vriend Travis Scott hebben hun tweede kind verwelkomd. De cosmetica-ondernemer deelde op Instagram een foto van een babyhandje dat wordt vastgehouden door een kinderhand, vermoedelijk die van zus Stormi Webster (4).
Lees verder onder de advertentie
Kylie plaatste een blauw hartje bij de foto, wat er op lijkt te wijzen dat de tweede telg van de Keeping Up With The Kardashians-realityster een jongetje is. Het kind is vorige week geboren, laat zij weten, op 2 februari. Dat was een dag na de vierde verjaardag van Stormi.
De zwangerschap van Stormi hield Kylie, die 19 was toen ze in verwachting raakte, verborgen voor de buitenwereld. In september bevestigde ze wel dat ze zwanger was van haar tweede kind. De naam van haar jongste heeft ze nog niet bekendgemaakt.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
Ze spelen samen, twee meisjes van een jaar of zeven. Boven op de kinderkamer, urenlang zoet met knuffels, tekenspullen en fantasieën. Het lijkt een droom van een speelafspraak. Tot de avond valt en boven tafel komt wat ze daar echt deden.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.