Kijkers verbaasd over ‘harde eis’ van dochter in Kopen Zonder Kijken

Kopen Zonder Kijken Beeld: RTL
Senna Nieman
Senna Nieman
Leestijd: 3 minuten

De wensen van dochter Guusje had veel invloed op de huizenjacht van Boukje en Bob en vinden kijkers erg opmerkelijk.

Lees verder onder de advertentie

In de uitzending van 2 maart maken kijkers van Kopen Zonder Kijken kennis met Boukje en Bob. Het samengestelde gezin woont momenteel met hun dochters in een woning met slechts één slaapkamer. Die kamer is voor dochter Guusje, terwijl Boukje, Bob en de andere dochter in de eetkamer slapen. Een situatie die volgens het stel niet langer houdbaar is.

Lees verder onder de advertentie

Slapen in de eetkamer

De huidige woonsituatie is allesbehalve ideaal volgens de ouders. Guusje heeft als enige een eigen slaapkamer, terwijl de rest van het gezin zich elke avond installeert in de eetkamer. Ondanks dat vindt Guusje het huis niet verkeerd, vertelt ze. Ze is tevreden met haar eigen plekje én met de centrale ligging. Boukje en Bob hopen via het programma een ruimere woning te vinden in de omgeving van Den Bosch. Hun wens: drie slaapkamers en het liefst een tuin. Zo kan ook de andere dochter eindelijk beschikken over een eigen kamer.

Lees verder onder de advertentie

Een duidelijke eis

Het stel heeft bovendien een heel concrete voorwaarde. Hun nieuwe huis moet zich bevinden op: “Tien, maximaal vijftien minuten fietsen van centraal station Den Bosch.” De reden? Ze willen dat hun dochters niet te ver hoeven te fietsen. Voor Guusje is verhuizen sowieso spannend. Ze begrijpt dat haar ouders dromen van meer ruimte, maar ziet er ook tegenop. “Jullie hebben ooit op andere plekken gewoond en ik niet”, laat ze weten. “Voor mij is het echt een stap. Ik ben bang dat ik het toch te ver weg vind en ver moet fietsen naar vrienden.”

Lees verder onder de advertentie

Kijkers reageren massaal

Op socialmediaplatform X wordt ondertussen volop gereageerd. Sommige kijkers vinden de eis van het gezin opmerkelijk en vragen zich hardop af of de zoektocht niet té specifiek is. Zo schrijft iemand: “Waarom lukt het niet om zelf een woning te vinden? Mijn dochter heeft teveel eisen…” Dat de mening van Guusje zo’n grote rol speelt in het proces, zorgt voor verbazing bij het publiek. Maar niet getreurd, Boukje en Bob hebben uiteindelijk hun ideale woning, in Rosmalen, weten te bemachtigen.

Lees verder onder de advertentie

Eerder was er al een emotionele aflevering van Kopen Zonder Kijken in het nieuws. Je leest het verhaal hier.

Bron: Shownieuws

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail