Het is een emotionele dag voor Kim Feenstra. Zoon Brooklyn heeft namelijk zijn eerste wendag op school. Ze schrijft: ‘Het voelt als een mijlpaal, niet alleen voor je kind, maar ook voor jou. ‘
Lees verder onder de advertentie
Kim Feenstra schrijft: “Je ziet het al een tijdje: ze zijn er soms aan toe, klaar om hun vleugels uit te slaan, nieuwsgierig naar de wereld buiten je veilige haven. Toch is het niet makkelijk om los te laten. Je wilt ze vasthouden, beschermen, maar weet ook dat dit het moment is waarop ze hun eigen stappen gaan zetten. Andere vriendjes, nieuwe ontdekkingen, kleine avonturen die ze nu zelf beleven. Ze worden groot, hun eigen persoon, met hun eigen avonturen. En jij? Jij blijft altijd dichtbij, ook als ze steeds verder hun eigen weg vinden. Loslaten, vasthouden, en weer loslaten maar altijd dichtbij houden—dat is de reis van het ouderschap.”
Lees verder onder de advertentie
“Loslaten, vasthouden, en weer loslaten maar altijd dichtbij houden—dat is de reis van het ouderschap“
Kim vraagt zich af hoe de mede-mommy’s onder haar volgers dit ervaren. “Voelden jullie ook die mix van trots en een beetje verdriet? Wat hielp jou om los te laten, of misschien juist om je vast te houden aan de gedachte dat ze altijd bij je terugkomen, hoe groot ze ook worden?”
De relatie tussen Kim en Stanley, de vader van Brooklyn, is voorbij. In de podcast Kim & Kim vertelde ze hierover: “Ik merk gewoon echt wel dat mijn kind er weinig tot geen last van heeft. Hij stelt wel vragen nu, want hij is nu bewuster van bepaalde dingen. Dat was voor mij ook wel het moment om de knoop door te hakken, om duidelijkheid te creëren voor hem. Het gaat eigenlijk gewoon heel goed.”
Lees verder onder de advertentie
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.