De relatie tussen Kim Feenstra en Stanley Tailor is al een jaar voorbij. Dit vertelt het model in de podcast Kim & Kim die ze maakt met goede vriendin Kimberley Klaver.
Lees verder onder de advertentie
Kim vertelt: “We hebben onze weg daarin gevonden, al is het soms nog wel lastig want we zijn lang samen geweest. En je deelt natuurlijk het ouderschap samen. Je moet wel met elkaar blijven communiceren. Maar voor ons is dit nu wel de beste oplossing.”
Lees verder onder de advertentie
Brooklyn
In 2020 kregen Kim en Stanley zoon Brooklyn. Hij lijkt volgens Kim weinig tot geen last te hebben van de breuk. “Hij stelt wel vragen nu, want hij is nu bewuster van bepaalde dingen. Dat was voor mij ook wel het moment om de knoop door te hakken, om duidelijkheid te creëren voor hem. Het gaat eigenlijk gewoon heel goed.”
Lees verder onder de advertentie
Ze laat weten af en toe met z’n drieën iets te doen. Zo brengen ze Vader-, Moederdag en verjaardagen met elkaar door. “Mijn streven is dat we dat altijd blijven doen, ook als er een andere partner bij zou komen.”
Fantastisch babynieuws voor oud-De Bondgenoten-kandidaat Thérèse en haar vriend Twan. Het stel verwacht hun eerste kindje samen en deelt het bijzondere nieuws met hun volgers op Instagram.
Freya (41) en haar partner besluiten hun seksleven nieuw leven in te blazen. Ze boeken kaartjes voor een exclusief seksfeest, maar daar wacht haar een veel grotere verrassing dan ze ooit had kunnen bedenken.
Marlous heeft eigenlijk een prima band met haar schoonmoeder. Ze wist ook van de strubbelingen rondom zwanger worden van haar schoonzus. Maar dat dat op deze situatie uit zou lopen, kon ze niet bedenken.
Patricia van Liemt is schrijver en moeder van Maria (16) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Ze zijn opgegroeid met een tablet binnen handbereik, vragen ChatGPT om hulp bij hun huiswerk en weten vaak eerder hoe een nieuwe app werkt dan hun ouders.
Na jaren waarin alles draaide om de kinderen, merkt Rox (39) dat er eindelijk weer ruimte is voor zichzelf en voor haar verlangens. Ze wil haar seksleven nieuw leven inblazen, maar haar man heeft geen behoefte aan haar seksfantasieën en dat steekt haar.